2737
2734

از شوهرم متنفرم 😭 درست وقتي 19 سالم بود بهم خيانت كرد حالم ازش بهم ميخوره 

هر روز يادم ميوفته كه باهام چيكار كرده 

تمام چت هايي كه با دوست دخترش كرده بود رو يادم مياد چه حرف هايي به هم زده بودم همين الان دارم با اشك مينويسم خدا لعنتشون كنه

من خيلي خسته ام از وقتي شوهرم بهم خيانت كرده گوشه نشين شدم ديگه هيچ كاري نميكنم از صبح تا شب خونه فقط دلم به پسرم خوشه😞

دلم خيلي ناارومه از لحاظ روحي و جسمي نابود شدم

نه ماه از خيانتش ميگذره ولي من هنوز اروم نشدم ديگه نميتونم بهش اعتماد كنم ديگه اين زندگي رو دوس ندارم احساس ميكنم شوهرم دلش پيش اون دخترس

رفتم پيش وكيل جدا بشم ولي بازم به خاطر پسرم بهش يه فرصت دادم 

خدايا 😥😓😭

ميخواستم فقط كمي كمي دوستت داشته باشم از دستم در رفت عاشقت شدم

عزیزم😕☹

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خود شوهرت چي؟از وقتي فهميدي تا الان چجوريه?

گفت اشتباه كردم ديگه تكرار نميشه

ولي احساس ميكنم دروغ ميگه

حالا که فرصت بهش دادی بذار خودشو ثابت کنه اگه دیدی درست شدنی نیس به طلاق فکر کن

خيلي حالم بده هر روز ياد خيانتش ميوفتم 

ديگه دست و دلم به كاري نميره

سخت عزیزم من سالها قبل تجربه تلخ دارم سالها طول کشید تا آروم شدم اف آی تی سرچ کن خیلی آروم میکنه

الان حالتون چطوره ؟

پشيمون نيستيد از اينكه دوباره بهش فرصت داديد؟

2706