2752
2734
سلام دروغ نگم بهت درد داشت  ولی شما میگی بی حسی خب لابد درد نداره  من خیلی سال پیش انجام ...

دقیقا همونجوریه 😭😭😭😭😭😭اما چند ثانیه درد داره اخه عکس رنگی تا نصفه انجام میدن اما اینو تا دیواره اخر رحم فشار میدن ببیند چجوریه😭

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
بله اولین باره 

منم قراره تا ماه دیگه امپولارو شروع کنم، تعدا اسپرم و سرعتش کمه، تعدادش اسپرم شوهرم 400،000تا بود خودمم اندومتریوز گرید 2دارم، شما چی؟ خیلی میترسم 

یعنی یه روز منم مامان میشم  
دوستان دیروز انتقال دادم برام دعا کنید

به به مبارک مامان قشنگه ایشالا زود زود خبر خوش بدی بهمون خسته نباشی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2731
ایشالا طبیعی مامان میشی ناراحت نباش هممون سختی زیاد کشیدیم من الان گریم گرفته بهت میگم بخدا بدنمونو ...

توکل به خدا 

خیییلی سخته خدا برا هیچ کی این مشکلو نیاره 

خودم ازبس عذاب کشیدم هرکی باردارمیشی خوشحال میشم ازخدا میخوام هیچ وقت حداقل این حسو ازم نگیره وحسودنشم

منم قراره تا ماه دیگه امپولارو شروع کنم، تعدا اسپرم و سرعتش کمه، تعدادش اسپرم شوهرم 400،000تا بود خو ...

من یه کیست اندومتریوما دارم ۴سانت اما هر ماه مرتب پری نیشم الان مدت ۵ ماهه ۴ روز ۴ روز میندازم جلو.بقیه ازمایشا خوب بود ذخیره تخمدانت چند بود برای من ۵

به به مبارک مامان قشنگه ایشالا زود زود خبر خوش بدی بهمون خسته نباشی ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ممنون عزیزم ان شاءالله شما و دوستای دیگه ای که مث ما هستند به زودی مادر بشین

الهی مرا  آن ده که آن به 

چرا بدون بی حسی یا بیهوشی این کارو انجام میدن تو پرونده من برای پروسه کارایی که میخوان واسه میکرو انجام بدن نوشته دو بار بیهوشی 15دقیقه ای یکیش که تخمک گذاری هست دومی هم حتما این باید باشه، شما که میکرو کردی چه جوری بود

واااای نگووووو اون میله شیار داشت وقتی میچرخوندش میگفتم الان جونم در میاد  بعدا که پاشدم نشستم ...

عزیزم خیلی سختی کشیدی خدا طاقتشو به تک تک مون بده 

من یه کیست اندومتریوما دارم ۴سانت اما هر ماه مرتب پری نیشم الان مدت ۵ ماهه ۴ روز ۴ روز میندازم جلو.ب ...

والله راستشو بخوای من خارج از کشور درمان میکنم زیاد متوجه حرف دکتر نشدم ولی گفت هم هورمونات و هم وضعیت تخمدانت خوبه، منم پریودام نامنظمه

2706