2737
2739
عنوان

اندازه ی فولیکول بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 7924 بازدید | 33 پست
ماه قبل اقدام داشتم که نشد این ماهم میخوایم بریم مسافرت فکر نکنم بتونم اقدام کنم.شوهرم هم ازمایش داد ...

ان شالله به همین زودیا تاپیک بارداری بزنی

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید بزرگتر بشه بعضیا دیرتر تخمک ازاد میکنن مگه از ۱۲ پریودی به بعد دیگه زشد نمیکنه؟

نرفتم سونو بعد از اون واقعا هزینه بر هس..هربار هم پول سونو بدم هم ویزیت دکتر..دکترم گف دیر تخمک آزاد میکنی چون تنبلی دارم ولی من میخوام بچه دار شم نمیدونم تا کی باید هر یه شب در میون باید نزدیکی کنم.

شوهرم همکاری نمیکنه یه شب در میون ک چ عرض کنم هفته ای دوبارم پایه نیس در توانش نیس🤣

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
2728
خب یعنی روزدهمت بوده.اگه دکترگفته خوبه پس خوبه.

آهان مرسی😘😘😘 آخه من تحت درمان بودم دوماه قرص مارولین خوردم واسه کیست ک خداروشکر خوب شد واسه اون رفته بودم سونو ک اندازه ی فولی هارو هم گفت

2740
نرفتم سونو بعد از اون واقعا هزینه بر هس..هربار هم پول سونو بدم هم ویزیت دکتر..دکترم گف دیر تخمک آزاد ...

شکر خدا ما طلایی هستیم دیشب هم مجانی سونو کردم واقعا سخته با این هزینه ها مرتب ادم سونو کنه.منم اصلا توان نزدیکی یه شب در میون ندارم چون لگنم تنگه خیلییی اذیت میشم عزیزم بهش فکر نکن رازیانه بخور عسل و سیاهدونه بخور ورزش حتما داشته باش بی خیال باش ایشالا که جفتمون باردار شیم

آهان مرسی😘😘😘 آخه من تحت درمان بودم دوماه قرص مارولین خوردم واسه کیست ک خداروشکر خوب شد واسه اون ر ...

بهترین درمان کیست شیرینی نخوردنه کلاهرچیزی که شیرینه نخورهم کیست خوب میشه هم اندازه فولیکولهاعالی

صلوات.
بهترین درمان کیست شیرینی نخوردنه کلاهرچیزی که شیرینه نخورهم کیست خوب میشه هم اندازه فولیکولهاعالی

ممنون حتما این کارو میکنم

چایی باخرمابخور.هرچیزی که باشکردرست شده وشیرین کننده های مصنوعی براکیست بده.شیرینی جات براکیست سمه.

برامن اینجوری بوده.اخه هروقت ترشی ودوغ میخورم کیست میگیرم.که شیرینی نمخورم.ترشی هم نمخورم.کیست ازسردی بوجودمیاد. اگرتوخانواده سابقه کیست نباشه راحت خوب میشه.

صلوات.
2706