2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس با چی بشورم؟ 

صابون خیلی Phبالای داره و به پوست صورت حمله میکنه و باعث خشک شدن لایه سطحی پوست میشه و پوست برای جبران خشکی خیلی چربی تولید میکنه که باعث جوش میشه بیشتر وقتی جوش درناک هستن درسته؟ 

ماسک خونگی بجز نعنا چی خوبه برا صورتم؟ 

ماسک خاک رس! با کمی گلاب یا آب قاطی کنید بزارین روی صورتتون خشک که شد بشورین! برای جوش خیلی خوبه،! ماسک سفید آب هم همینطور با کمی عسل و آب لیمو حتما طبیعی حتما طبیعی و یه ذره آب قاطی کنید و بزنید! 

2740
اره  من صورتم با صابون میشستم و خب با وجود خشکی جوش میزنه

با شامپو بچه بشورین! یه مدت این ماسک رو بزنید! بهتر میشه برای نتیجه عالی هم میتونم چندتا محصول بهتون معرفی کنم! 

چجوری درست میشه این دوتا؟ 

ماسک خاک رس دو قاشق با یکم اب یا گلاب! گلاب باشه بهتر چون باعث روشن شدن پوست هم میشه! رو قاطی کنید خمیر شل که شد بزنید به صورتتون! ماسک دوم هم سفید آب پودر کنید با موادی که گفتم قاطی کنید و بزنید! ماسک سفید آب هفته ای سه بار!چون سفید آب چربه!  ولی ماسک نعناع هرشب ماسک رس هم یک شب درمیان

گال در اثر یه انگل بوجود میاد که واگیر دارهم هست! و شاید همون لحظه خودشو نشون نده بعد گذشت چند هفته ...

میدونم اما درمان چیه دو سه بار پرمترین استفاده کردن بهتر شده اما ریشه کن نه دوباره یه جا دیگه زده

میدونم اما درمان چیه دو سه بار پرمترین استفاده کردن بهتر شده اما ریشه کن نه دوباره یه جا دیگه زده

روغن درخت چای دارای ترکیبات خاص ترپنین 4 ال رو داراست  که به از بین رفتن حشره گال کمک کرده و خواص ضدالتهابی، گندزا، ضدعفونی کننده، ضدانگلی، ضد قارچی و ضد باکتریایی این روغن برای درمان زخم اثر بخشه.

روغن درخت چای خارش ناشی از گال را کاهش میده اما در از بین بردن تخم حشره در سطوح عمیق پوست اثری ندارد.

روش اول: 1 قاشق غذاخوری روغن درخت چای را با 1 قاشق چایخوری روغن زیتون مخلوط کرده و با استفاده از توپ پنبه روی ناحیه آسیب دیده بزارین . این یه روشه! 

2706