2733
2739

الان چهارساله ازدواج کردم و خودم تنبلی تخمدان دارم وشوهرم اسپرمش ضعیفه توروخدا راهنماییم کنین چیکار کنین محرم نزدیکه خواهشا دعا کنید چی مصرف کنبم تازود جواب بگیریم

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم

عزیزم برو دکتر ولی من تنبلی نداشتم اما میخواستم زود باردار شم دکتر من بهم قرص متفورمین داد تخمکامو خیلی فعال کرده بود و بعد ۲ماه باردار شدم به دکترت بگو اگه مشکلی نبود برات بنویسه استفاده کن امیدوارم نتیجه بگیری 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیکار کنم بخدا افسردگی گرفتم هم خودم هم شوهرم خیلی بچه دوست داریم ولی انگار خدا قصد نداره بده مادرشوهرم و خواهرسوهرم اینا همش میگن چرا بچه نمیاری و فلان الان توی محل زندگی همه میگن بابا فلانی بچه دار نمیشه خسته شدم 

بی خیالی مصرف کن  يه مدت بچه نخواه  میبینی حامله شدی  همه چيز همین جوريه  از ...

حرف های مردم اذیتم میکنه وازطرفی تنهایی شوهرم میره یرکار و همش تنهام و منم غصه میخورم اخه چرا خدا ب کسایی ک نمیخوان میده 

شوهرت قرص اُرمین اِف بخوره تا ۳ ماه همه ویتامین ها جینسینگ و ... داره . عالیهههه

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2738
عزیزم برو دکتر ولی من تنبلی نداشتم اما میخواستم زود باردار شم دکتر من بهم قرص متفورمین داد تخمکامو خ ...

خودم متفورمین گرفتم خوردم ی ماه ولی خیلی حالم رو بد میکرد

شوهرت قرص اُرمین اِف بخوره تا ۳ ماه همه ویتامین ها جینسینگ و ... داره . عالیهههه

چشم حتما میگم بخره انشالله ک اسپرم ها خوب شن ب امید خدا

خودم متفورمین گرفتم خوردم ی ماه ولی خیلی حالم رو بد میکرد

یه مدت بخوری برات عادی میشه منم اینجوری بودم ولی تا زمانی که باردار نشده بودم شبی یدونه میخوردم بیشترم موقع خواب میخوردم که کمتر اذیت شم

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕

[QUOTE=102780573]یه مدت بخوری برات عادی میشه منم اینجوری بودم ولی تا زمانی که باردار نشده بودم شبی یدونه الان خونه دارم قرص هاشو ولی باز ادامه میدم 

چشم حتما میگم بخره انشالله ک اسپرم ها خوب شن ب امید خدا

با قرص ال کارنیتین. حتما تا ۳ ماه بخوره . چون تا اقدام کنید جواب میده . زود اقدام نکنید ممکنه هنوز ضعیف باشه و دور از جون سقط بشه. چیزهای گرم هم بخورید

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2706