2737
2739

بچه ها سلام.

من ۱۴ هفته و ۶ روزم

چند روز دل درد پریودی و سفت شدن شکم داشتم

دکترم از همون اول شیاف بهم داده بود 

الان بهم دوفاستون داد.گفت شیافتا قطع کن

و گفت تهدید به سقطی‌اخه چرا؟

من از همون اول جفتم پایین بود.لکه بینی داشتم.چیزی بهم نگفته بود امروز این حرفا زد.

کسی بوده فقط دوفاستون استفاده کنه؟

و خدایی که در این نزدیکیست...

منم ۱۹هفته خون ریزی داشتم بستری شدم.لک شددوفاستون دادن توبیمارستان بازم خون ریزی شدید شد اومدم دکترم امپول داد بازم لک شد.کاش به توام امپول میدادن 

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫

منم اوایل دوفاستون خوردم

الانم جفتم پایینه استراحت مطلقم.

نمیدونم چرا.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۱۹هفته خون ریزی داشتم بستری شدم.لک شددوفاستون دادن توبیمارستان بازم خون ریزی شدید شد اومدم دکترم ...

امپول چی بهت دادن؟من درد دارم خیلی دیگه لکه بینی ندارم

یه دونه پرولوتون اینهفته زدم اما فایده نداشت

و خدایی که در این نزدیکیست...
2728
امپول چی بهت دادن؟من درد دارم خیلی دیگه لکه بینی ندارم یه دونه پرولوتون اینهفته زدم اما فایده نداشت

نمیدونم دردعب نداره لک نداشه باشی.استراحت کن انشالله خوب میشی

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
چند هفته ای ؟دل درد پری نداری؟

پونزده داره پر میشه

نه ندارم

همون موقع که هفته هفت لکه بینی داشتم یخورده احساس پریود داشتم.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738