2733
2734

سلام  من میخواستم برم پیش دکتر معینی که زنگ زدم موسسه کریمی نژاد گفتن ایشون دیگه ایران نیستن...من نمیدونم دکتر حقیقی چطورن؟ اگر کسی تجربه ای داره لطفا بگه...

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

من با محسن معینی بودم .همه میگفتن خوبه اما همون لحظه امونیو رگ پام گرفت و تا سه هفته رو ویلچر بودم از درد زیاد. البتع گفتن مقصر خودمم بدنم و سفت کردم.دختر عموم با دکتر حقیقی بود اصلا تفهمید هیچی. ریسک چی بالاست؟

من با محسن معینی بودم .همه میگفتن خوبه اما همون لحظه امونیو رگ پام گرفت و تا سه هفته رو ویلچر بودم ا ...

عزیزم من سر بچه اولم دکتر معینی بودم عالی بود

شانسی رگ پات گرفته اون لحظه 

من ریسک متوسط دارم الان  

خودم دوست دارم برم آمنیو  بجای سل فری

ولی الان ک فهمیدم دکتر معینی نیست  دو دل شدم

البته غربالگری دومم میرم بدم

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا اونجا که شنیدم از حقیقی خیلیا راضی ان. به دلت بد راه نده برو انشالله که چیزی نیست.بهترین کار امنی ...

اره آمنیو خیلی خیالو راحت میکنه  امید ب خدا