2733
2734

سلام

دوستان من این ماه لتروزول و کلومفین و آمپول اچ سی جی استفاده کردم. دکترم گفت سه شب پشت هم و بعدش یک شب درمیون تا روز ده تزریق آمپول، نزدیکی داشته باشیم.ولی ما فقط همون شب تزریق آمپول و پس فرداش و باز پس فرداش اقدام داشتیم. به نظرتون اصلا امیدی به بارداریم نیست؟😪😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هست نگران نباش

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731

چرا طبق نظر دکتر انجام ندادین؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
تا ۳۶ ساعت بعد تزریق تخمک‌گذاری انجام‌میشه

وای ینی امیدی هست؟ مرسی از روحیه ای که بهم دادین

ولی نمیدونم چرا دکترم گفت سه شب اول پشت سر هم. بهرحال دیگا تموم شده. غصه خوردنم فایده ای نداره

منم کلومفین وآمپولhcgزدم پنج روزه هیچ علایمی ندارم توداری ویک احساس دردتخمدان میکنم دعا کنید منم این ...

منم علایم ندارم اصلا

علایم نداره که. شما مشکلتون چی بود که بهتون این داروها رو دادن؟ من ذخیره تخمدانم کمه