2733
2734
درسته کاملا..من کادر درمانم..بچه رو چه از ۸ماهگی ببری مهد چه ۷سالگی بفرسستی مدرسه یکسال اول کلا مریض ...

یعنی به نظرتون براش واکسن نزنم

باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
پسرم تاحالا تومحیط بیرون نبوده می دونم امسال زیادسرمامیخوره

اشکال نداره هرچی الان سرما بخوره بزرگتر که میشه تو مدرسه سرما نمیخوره ‌. 

فقط جوشونده تو خونت باشه و اسپند 

تا دیدی چشاش داره میره یه حالی بشه بهش جوشونده با عسل بده و اسپند دود کن تو خونه خیلی راحت از پسش برمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره هرچی الان سرما بخوره بزرگتر که میشه تو مدرسه سرما نمیخوره ‌.  فقط جوشونده تو خونت ...

ممنون گلی آره بایدجوشونده توخونه داشته باشم

باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن

من نزدم هیچ وقت..خودم بیمارستان کارمیکنم..بهترین متخصص کودکان گفت من کاسه نوه هامم نمیزنم هرگز..بذار مریضی هارو بگیرن..گفت سرماخوردگی اصلا بدنیست اتفاقا مقاوم میشن بچه ها

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731

من نزدم هیچ وقت..خودم بیمارستان کارمیکنم..بهترین متخصص کودکان گفت من کاسه نوه هامم نمیزنم هرگز..بذار مریضی هارو بگیرن..گفت سرماخوردگی اصلا بدنیست اتفاقا مقاوم میشن بچه ها..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم