2737
2739

سلام ممنون که اومدید،قصد دارم پسرم روپیش 1ثبت نام کنم،شماراضی بودید؟چه سوالایی مدنظرم باشه موقع ثبت نام

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

منم ثبت نامش کردم چون سر کار میرم بچمو پارسال مهد برده بودم و از محیطش خیلی راضی بودم . 

وقتی گفتم چه فرقی داره گفت هیچ تفاوتی نداره بجز اینکه با دیسیپلین کمی زیادتر با بچه ها رفتار میشه و فرم دارن وگرنه اموزش مهدشون برای این سن با امکزش پیششون یکسانه مهدی که من میبرمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ثبت نامش کردم چون سر کار میرم بچمو پارسال مهد برده بودم و از محیطش خیلی راضی بودم .  وقتی ...

ممنون عزیزم،چه سوالایی بپرسم،خودم میخوام ظرفیت کلاسشون وسن مربی وکارایی که انجام میدن روسوال کنم اکه نکته خاصی هست بهم یادآوری کن

2731

پیش ۱چیه؟چندسالشه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
پیش 1قبل از پیش 2هست واجباری نیست،پسرم متولد اردیبهشت94

پسرمنم خرداد ۹۴هست..پس منم ببرمش یعنی؟پسرمن تاخیرکلامی دازه..فکرکنم ببرمش بهتربشه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
پسرمنم خرداد ۹۴هست..پس منم ببرمش یعنی؟پسرمن تاخیرکلامی دازه..فکرکنم ببرمش بهتربشه..

من ترجیح دادم بره بهتره،آخه کلاس نقاشی یه دوماهی رفت دیدم دوست داره وارتباطش خوبه،خودم چون یه برادر کوچکتر داره خیییلی نمیتونم براش وقت بزارم خواستم از این طریق بهتر آموزش ببینه

2738