2737
2739
عنوان

خیلی مهم: کاربران لطفا توجه کنید و رعایت کنید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 125 پست

اتفاقا اون دسته از کاربرا شناختی خوبی از مخاطب ایرانی پیدا کردن باید ذره ذره گفت وگرنه دنبال نمیکنن چیزی رو :/

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادر محترم این همه اماکن تفریحی پارک. دریا. شبگردی. پاساژ به دل باب شما اقایون ساخته شده  می ...

شما هم هیچ گاه مطب پزشک مرد نروید! طبق فلسفه ی شما! 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2728
2738
شما هم هیچ گاه مطب پزشک مرد نروید! طبق فلسفه ی شما! 

چه ربطی داره

شما استاد دانشگاهتون خانم نیست مثلا؟ همه مردن

من حرفم یه چیز دیگه س

داری مغلطه میکنی

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
اقای روانشناس چی چیتون موجب حسادته؟!؟! جای منو تنگ نمی کنی فقط یه کم حس چندش متصاعد می کنه حضو ...

طبق فلسفه خرافه و سنتی شما پس به مطب پزشک مرد هم نباید رفت! بنده فقط قصد کمک کردن دارم. صاحب اختیارید هر فکری که دوست دارید کنید. این دیگر فرهنگ شماست طرز فکر شما. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
@narngk     بیا گلم اینور حالت عوض شه

😕😕😕فدات🌺🌺🌺🌺

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
@narngk     بیا گلم اینور حالت عوض شه

آرمان کی کی بید🙄🙄😆

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706