2733
2734
هیچی داره میسوزه واسه بچش

فهمید رفتید خارج از کشور واکنشش چی بود

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه برگرد عوض میشم ، گفتم به اندازه کافی عوض شدی بیشترش ضرر داره

افرین چقد خوبه ادم محکم باشه،نمیتونه ازتون شکایت کنه بچرو بردین؟

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
افرین چقد خوبه ادم محکم باشه،نمیتونه ازتون شکایت کنه بچرو بردین؟

گفته میکنم ، واسم مهم نیست من که ایران نمیام ، بیام هم بچه اسمش تو شناسنامه ایرانیم نیست چه جوری میخواد ثابت کنه اصلا وجود داره

2728
گفته میکنم ، واسم مهم نیست من که ایران نمیام ، بیام هم بچه اسمش تو شناسنامه ایرانیم نیست چه جوری میخ ...

استارتر میشه لطفا عکستو بزاری خیلی دوست دارم ببینمت،خیلی وقته تایپیکاتو دنبال میکنم

خواستی بزاری لایکم کن