2733
2739
عنوان

یه موردی برام پیش اومده ..یکم جای سوال هست

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 72 پست
من هفت خواهر بودیم و خودم تا اونا رو سر سامان جهیزیه دادم خودم اخر موندم دیگ فک برا خودم نکردم همش ت ...

عزیز شما دختری 

ولی بااینکه دختری خیلی غیرتمندی که برای خواهرات جهیزیه خریدی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی میخاد یه زندگی مشترک رو شروع کنه باید یه حداقلی برای خانم روشن بشه که باچه شخصیتی رو به روهست

با این موفق هستم ولی شما نگفتید که خاستگاره

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
نه عزیزم خواهرم من پسرم

بازم دمتون گرم که پشت خواهراتون بودین 

اگه رفتین خواستگاری این قضیه رو برای خانم روشن کنین 

خب این سوال برای اکثر خانما پیش میاد 

اینکه شما درامدتون رو خرج رفیق و عیاشی نکردین خیلی عالیه

وتوش حرفی نیست .هیج دختری هم نمیگه چرا برای خواهرات جهاز خریدی 

ولی خب اینکه این اقا یکم مجهوله ...برام روشن نمیکنه که چکار میکرده که تا الان هیجی ندازه.اگه بدونم خرج خانوادشو میداده .خب چه عیبی داره 

ولی اینکه خرج دوستاش کنه قطعا رد میشه

2731
بازم دمتون گرم که پشت خواهراتون بودین  اگه رفتین خواستگاری این قضیه رو برای خانم روشن کنین&nbs ...

اره باور کن دوست دارم ک متاهل هستش خانمش میاد بهم میگه ین یکاری کن کمتر خوشگذرونی کنه بهشم میگم تو زن داری دیگ رفیق بازی بیخیال شو درسته ادم تا خودش رو پا خودش نباشه و تگیکاه خودش باش میتونه زندگی کنه

ینا هم اخرش سرشون ب سنگ میخوره یا پشتشون ب پدرشون محکم پول تو جیبی یا نمیدونم چطور تو ین سن هیچ ندارن من موقع تحصیل تو بازار چرخ میکشیدم حساب کن من بچه شهرستانم میومدم تهران چند سال بعد اون دیگ خونه مغازه زمین دارم از خودم

بذار بگم شوهر منم 33سالش بود و از 15سالگی کار میکرده و زمانی که اومد خواستگاری من ماشین و خونه داش ...

مهریه داداشش ؟

چه ربطی به اون داشته؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
یعنی برا مشاوره خودکشی خوبی اخه زدی پسر مردم کشتی 

واقعیته عزیز جان 😂😂😂

الکی امید بدم بره تو زندگی نون نداشته باشه بخوره چه فایده

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
الانم اینجوریه؟ 

الان ک دیگه کارت حقوقیش دست منه و مدیریت مخارج زندگی با منه چون اصلا حوصله ی اجاره دادن و قسط و خرید خونه و اینا رو نداره و اگه پول باشه بسیار ولخرجه و بی حساب خرج میکنه