2733
2739

من الان زنگ زدم گفت باید بیست تومن تا ساعت دو واریز کنی بعد ساعت چهار تلفنی ویزیت شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیست تومن چیزی نیست چهارتا پفکه اگه کارشون درسته و واقعا زیر نظر تبریزیانه عالیه الان داروهاش رو دارن میفروشن عالین مثلا داروی زمستانه یا تابستانه امام کاظم هر کی خورده واقعا دیگه سرما نخورده برای خرید داروهاش اگه ویزیت شدی میتونی از اینجا خرید کنی

https://basalam.com/user/6083L/invite

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
2738
عزیزم میشه بگی راضی بودی یا نه؟ اصلا برای چه مشکلی ویزیت شدی؟ و اینکه حق ویزیت پرداخت کردی یا نه؟ مم ...

راستش نه بنظرم تلفنی بدردنمیخوره, چون مثلا ازیه دارو تعداد کم میفرستن. 

یه گروه طب اسلامی دارم بنظرم نسخه های اون ازبقیه بهتره

عزیزم میشه بگی راضی بودی یا نه؟ اصلا برای چه مشکلی ویزیت شدی؟ و اینکه حق ویزیت پرداخت کردی یا نه؟ مم ...

اون 20تومنی که میدیم برا ویزیت نیست, بخشی از پول دارویی که بعدا برامون میفرستن حساب میشه

بیست تومن چیزی نیست چهارتا پفکه اگه کارشون درسته و واقعا زیر نظر تبریزیانه عالیه الان داروهاش رو دار ...

درسته بیست تومن چیزی نیست ولی دارو تجویز کنه هزینش زیاد میشه میخوام ببینم تلفنی میتونن درست دارو تجویز کنن یا نه