2737
2734

سلام .من سه ماه پیش رفتم دکتر سونو دادمو گفت که تو هردوتا تخمدانام فولیکول نارس دیده شده .چون تو اقدام بودم گفت مدروکسی رو از ۱۴ پری شبی ۲ تا به مدت ۱۰ شب مصرف کنم تا سه ماه  و پی هامم منظم شده.الان سه ماه تموم شده میخوام دوباره برم دکتر سونو بدم یعنی ممکنه کیست هام از بین رفته باشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو پلی کیستیک هستی نه از بین نمیرن در واقع اونا فولیکول هایی هستن که ماه های پیش رشد نکردن

مدروکسی فقط پری رو منظم میکنه و ممکنه کمک کنه به رشد فولیکول 

باید بهت قرص محرک بده مث کلومیفن و لتروزول تا رشد کنه فولی هات 

اگرم با قیمتش مشکل نداری دوفاستون استفاده کن بجای مدروکسی چون قوی تره

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2728
یعنی کیست همیشه باهام هست؟؟ باردار نمیشم؟

چرا باردار میشی 

اون دونه های ریز مث کیستایی که شنیدی نیس که 

اونا فولی های کوچیکن 

هر موقع محرک بخوری اونا هم میتونن بزرگ بشن و تخمک بشن 

فقط چون هر ماه رشد نکردن و ازاد نشدن موندن و زیاد شدن تو تخمدانت جمع شدن اسمش شده پلی کیستیک 

مواظب تغذیت باش ورزش کن چیزای قندی نخور زیاد

گلوکوفاژ دوفاستون اینوفولیک و محرکای رشد فولیکول داروهای پلی کیستیک هست بنظرم به دکتر بگو یه آز هورمونی هم بده برات که کمکاری تیروئید نداشته باشی چون اکثر پلی کیستیکا دارن و باید کنترل شه

بعضیا راحت و سریع باردار میشن بعضیام زمان میبره بستگی به قسمتت داره دیگه

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2738
چرا باردار میشی  اون دونه های ریز مث کیستایی که شنیدی نیس که  اونا فولی های کوچیکن  ...

اها خیلیییی ممنونم از توضیحاتت .بعد یه سوال دیگ .دیگ از مدروکسی استفاده نکنم پری هام منظم میمونه یا نه؟! باید خوردن اونم ادامه بدم تا پری هام همیشه منظم باشه

اها خیلیییی ممنونم از توضیحاتت .بعد یه سوال دیگ .دیگ از مدروکسی استفاده نکنم پری هام منظم میمونه یا ...

من ۶ ۷ ساله دارم میخورم 

معمولا وقتی قطع کنی دوباره نامنظم میشه بدن با بدن فرق داره من الان چند ساله قطعش نکردم چون یبار نخوردم نامنظم شد باز

ولی خب الان آز هورمونی و سونوهام نرماله فولی هم میسازم ولی باردار نشدم هنوز

یه بیماریه مزمن هست در واقع که همیشه با آدم هست ولی اینجوری نیس که هیچوقت باردار نشی؛میشی

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
من ۶ ۷ ساله دارم میخورم  معمولا وقتی قطع کنی دوباره نامنظم میشه بدن با بدن فرق داره من الان چن ...

چقد بد .نا امید شدم 😢 اون قرصایی که گفتی بخرم واسه رشد فلیکوله؟

2706