2733
2734

هیچ بازی تحرکی دوست نداره فقط دوست داره بخوابه گوشی بازی کنه حتی بیرون و بازی با همسن هاش هم دوست نداره فقط تبلت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا براش تبلت خریدین؟

پسر من 4 سالشه اصلا ب گوشی من یا باباش دست نمیزنه

از کوچیکی بهش گفتم تلفن همراه مال ادم بزرگاس هر وقت بزرگ شدی اجازه داری ازینا داشته باشی

تازه خودم بعضی وقتا بازی میکنم فقط نگاه میکنه اصلا علاقه نشون نمیده

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊

باتریشو  در بیار بگو وایییی اینقد بازی کرد سوزندیش...بعدم از جلو چشمش بردار ....گوشی خودتم رمر بزار بازیم نریز توش 

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
2738

براش زمان سنج نصب کن و بهش بگو وقتی تایمت تموم بشه دیگه نمیتونی باهاش بازی کنی و تحت هیچ شرایطی از حرفت کوتاه نیا کم کم زمانش را کم کن

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بهش بگو چشمات داره ضعیف میشه بعد خدای  نکرده دیگ نمیبینی

من داداشم اینطور بود بعد چشمش خشک شده بود تند تند پلک میزد بردیمش دکتر بهش قطره اشک مصنوعی داد داداشم ترسید دیگ بازی نکرد خیلی کم شاید روزی ۱ ساعت

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

بزار گريه كنه توجه نكن اصلا بچه چيزي رو كه با گريه به دست بياره ميشه راه حلش بزار گريه كنه نده بهش همه بازي ها رو حذف كن خودت باهاش بازي كن تا سرش گرم بشه اگه نشد از  مشاور كودك كمك بخواه 

ازش بگیر و بگو در روز فقط یک ساعت....

وقتی خواستش اگه داد و بیداد کرد خونسرد باش و بگو وقتی اینجوری میکنی نمیفهمم چی میگی تا عادت نکنه خواسته هاشو با لجبازی بگه

هر وقت اروم شد با حوصله بهش گوش کن بعد بگو بهتر نیست بریم بستنی بخوریم؟یا بریم پارک؟یا بریم اب بازی؟

بعد ی هفته عادت میکنه

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊