2733
2734
عنوان

دوستانی که توانایی نگهداری از گربه دارند

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسشو نداری

خیلی از نزدیک دلبر ... ببینیدش عاشقش میشین...خوشگل و ملوسم هست... اصلا اخلاق های گربه های بیرون رو نداره... مثل پرنسس هاست ولی اصلا غذای خشک و گربه نمیخوره...

2731
بدید کلینیک و مراکز نگه داری از حیوانات هم بهتر می رسن بهش هم صاحب مطمین براش پیدا می کنن

ممنون میشم معرفی کنید اگر جای مطمعنی میشناسید... من دو جا سر زدم متاسفانه اوضاع شون به ظاهر خوب بود اما بشدت اسفناک بود اتاق هاشون ... توی نیاوران بود کلینیکه ولی جسد گربه رو بر نداشته بودن و افتضاح بود ....صاحبش خارج بود و بشدت همه چی بد بود...چشمم میترسه...میشه اگر جایی میشناسین مطمین معرفی کنید؟

ممنون میشم معرفی کنید اگر جای مطمعنی میشناسید... من دو جا سر زدم متاسفانه اوضاع شون به ظاهر خوب بود ...

نه منم نمیشناسم

خیلی بده فرهنگش تو ایران نیست حیوونای طفلی

She is everything I ever wanted.... 
2740
دقیقا...  متاسفانه اوضاع کلینیک ها بده

وااای گربتون عین گربه منه ترکیب رنگش من از یه روزگی بزرگش کردم الان سه ماهشه

لینک گروه کالری شماریمون با کلی خانوم با انگیزه😍https://t.me/joinchat/F2_MrFbnvY3GOLo3scF7Hg
وااای گربتون عین گربه منه ترکیب رنگش من از یه روزگی بزرگش کردم الان سه ماهشه

ای جان دلم چقدر قشنگ و نازه

خدا حفظش کنه الهی....

دعا کنید برای گربه من (امانت دست من هست ولی صاحب اصلیش سپرده به من برای واگذاری)

ای جان دلم چقدر قشنگ و نازه خدا حفظش کنه الهی.... دعا کنید برای گربه من (امانت دست من هست ولی صاحب ...

ممنون عزیزم حتما براش پیدا میشه به امید خدا 

لینک گروه کالری شماریمون با کلی خانوم با انگیزه😍https://t.me/joinchat/F2_MrFbnvY3GOLo3scF7Hg
ممنون عزیزم حتما براش پیدا میشه به امید خدا 

ممنونم ...

خدا از زبونت بشنوه...

همه جا سپردم ... چند نفر زنگ زدن اعتماد نکردم... ممنون از مهربونیاون

اگر کسی رو میشناسین که تمایل داره به نگهداری گربه ممنون میشم منو معرفی کنید.