2733
2734

من ۱۹ هفته هستم

ترشحم خیلی زیاد بود تا همین یک ساعت پیش لخته سفید ازم دفع شد،همه سایتا زده نشونه زایمان زودرسه

اگر چیزی میدونید بگید،نیازه برم بیمارستان؟

از استرس دارم میمیرم،لطفا اگر چیزی میدونید کمک کنید

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه

نمیدونم عزیزم شرمنده ان شالله که چیزی نیست با دکترت بزنگ مشورت کن

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اگر از خانواده شوهر یا خیانت مینوشتم همه روانشناس و دکتر بودن😏

همون خدایی که من رو آفرید و تا این سن همیشه مراقبم بوده،خودش مراقب کوچولومه مثل دوست کنارشه
2728
نمیدونم عزیزم شرمنده ان شالله که چیزی نیست با دکترت بزنگ مشورت کن

دکترم ایران نیست

همسرمم مامویته 😔از استرس نمیدونم چیکار کنمم

من که به دکترم گفتم گفتش چیزی نیست

ترشح معمولی نبود

تا ب حال اینطوری نبودم،اکثر سایتا نوشته نشونه زایمان زودرسه،واقعا مشکلی نیست؟نیازی نیست برم دکتر؟

ترشح معمولی نبود تا ب حال اینطوری نبودم،اکثر سایتا نوشته نشونه زایمان زودرسه،واقعا مشکلی نیست؟نیازی ...

برای من ترشح سفید

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
2740
دکترم ایران نیست همسرمم مامویته 😔از استرس نمیدونم چیکار کنمم

عزیزم ترشحات تا اندازهطبیعی هستن 

صمن اینکه استرس بیشتر برات ضرر داره بجاس برا نی نیت ایه الکرسی بخون منم براتون میخونم 

راسی صدقه براسلامتی امام زمان بزار ان شالله اقا نظر میکنه بهتون دلتون اروم تنتون سلامت باشه ان شالله 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
برای من ترشح سفید

ترشح سفید ولی لخته

همیشه خیلی آبکی بود،اصلا رنگ ب روم نمونده از نگرانی

عزیزم ترشحات تا اندازهطبیعی هستن  صمن اینکه استرس بیشتر برات ضرر داره بجاس برا نی نیت ایه الکر ...

ممنونم عزیزم،خدا خیرت بده با آرامشی که بهم دادی

حتما الان میرم قرآن میخونم