2737
2739
بچه ها ..من سال پیش ..به بینیم ضربه شدید وارد شد و بخیه خورده ... الان ردش مثل خراش مونده ....اولش که زخم تازه بود سی اکتیو زدم ..معجزه کرد .... الان برای اون ردش چه کار کنم ...چی بزنم موثره ..با وجود گذشت یکسال؟؟
خدایا ....یک کمی بیا جلوتر ....بیا جلوتر میخوام در گوشت یه چیزی بگم ......من بدون تو و حضور تو میمیرم .......تمام شدم شروعم کن دوباره ...دستمو بگیر و .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای سوختگی دستم استفاده کردم بعد چند بار استفاده جاش رفت ولی برای صورت با متخصص مشورت کن با صحبت کسی خودتو تو دردسر ننداز
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2728
مامان رومینا جون تو دفترجه راهنماش هست برا هر زحمی چیکار باید کرد. مثلن برا جای بخیه باید مقدار کرم طوری برداری که بعد ار 2 دقیقه ماساژ کرم محو بشه روزی یک یا دو بار و تا فکر کنم دو ساعت بعد نبایدبمهش آب زد.
2738
2706