2752
2734
وکیل چقدر پول میخاد؟ من صفرم

واسه مشاوره که سوالاتو بپرسی یه پنجاهی میگیره راهکار میده

تو اینستام بعصی وکیلا مشاوره رایگان میدن

اگه کارت جدی شد یه وکیل بگیر بگو از مهریم هر چند گرفتم فلان مقدارش مال شما

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ده تا دليل هست كه زن ميتونه با توجه به اونا اقدام به طلاق كنه سعي كن مدرك داشته باشي و اقدام كني&nbs ...

همه طلاهامو فروختم بخاطرش

تو مواقع سختی

چندوقت پیشم حلقه هامونم فروختیم

...
بداخلاقی خیانت اعتیاد دست بزن داشتن واینکه ازنظرمالی تامینت نکنه

بداخلاقی میکنه

دست بزن نه

ولی چنبار تو دعواها چیز شکسته یا رو به من اومده ک بزنه ولی خودشو کنترل کرده

ولی خب بد دهنی میکنه احتراممو میشکنه

...

امروز بحث کردیم هرچی خاست پشت تلفن فحشم داد 

انقد گریه کردم همه رو شنید ولی پاشده با رفیقاش رفته استخر

به این میگن مرد؟

من فشارم افتاده ظهرم ناهار نخوردم

ب پسرمم نون وماست دادم بخوره

زندگیو به کام زن و بچه تلخ کنی بعد بری عشق و حال این درسته؟

...
بداخلاقی میکنه دست بزن نه ولی چنبار تو دعواها چیز شکسته یا رو به من اومده ک بزنه ولی خودشو کنترل ک ...

اینبارتودعواصداشو ضبط کن بعدا که اروم شد بهش تذکر بده البته نزار بفهمه داری صداشو ضبط میکنی

اینبارتودعواصداشو ضبط کن بعدا که اروم شد بهش تذکر بده البته نزار بفهمه داری صداشو ضبط میکنی

هزار بار گفته عوض میشم ولی هیچی...

من دیگه ببخشید و معذرت خواهیشو نمیخام

خسنم ازش

...
هزار بار گفته عوض میشم ولی هیچی... من دیگه ببخشید و معذرت خواهیشو نمیخام خسنم ازش

پس طلاق بگیر چون اگربچه بیاری دیگه راه فرارنداری توکل به خداکن واگرتحمل این مردبرات واقعا سخته اقدام کن برای طلاق راه طولانی درپیش داری ۲ سال اگر مهربخواهی اگرتوافق کنین برای طلاق زودتر به نتیجه میرسی

تاحالا خیانتی ازش ندیدم. حتی کوچکترین موردی

ولی یسره تو فیلمای مستهجنه. چنبار تذکر دادم هی اظهار پشیمونی میکنه معذرت میخاد ولی باز تکرار

چندروز پیش تو سرچ های گوشیش یچیزی دیدم عکسم از روش گرفتم 

شما باشید چ فکری میکنین؟ 

میترسم بنویسم تاپیکمو تعطیل کنن

نوشته بود : کُ... خوب

عین اینایی ک دنبالِ یه هرزه میگردن.

میدونم اینطوری نبوده ولی خب حس بدی میده به ادم

...
2706