2733
2739
وایتکس رنگش رو خراب نمیکنه؟

وایتکس نابود میکنه 

فقط کاری که میگمو انجام بده مال منم اینجوری شده بود 

هرچی فک کنی زدم 

فقط ماست جواب داد ماستو بریز تو یه ظرف با قاشق بریز رو اون لکه چای پخشش کن با قاشق بعد بزار نیم ساعت بمونه بعد با دستمال خیس بکش روش میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول بزار جاش خوب خشک شه با چایی اصن بهش دست نزن بعد که خشک شد با شامپو فرش رافونه مثه شیشه پاکنه بزن روشو با دستمال پاک کن خشک شد اگه جاش بود یه باره دیگه بزنی عالیههههههههه ولی حتما بزار اول چایی خشک شه رو فرش

2731
من چیکار کنم ی هفته است مهمون دارم

اخم کن زیاد بخواب غذای آنچنانی درس نکن بزا بد بگذره اون موقع خودشون میرن

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2740

یه قاشق وایتکس با یه لیوان آب مخلوط کن با دستمال بکش روش

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
بابام اینا هستن 

آها خب باید خودشون درک کنن. راستی اخم و تَخم نکنیا بعد ها پشیمون میشی عب نداره خوش بگذرون باهاشون 

پدر مادر که زیاد توقع ندارن فقط محبت می خوان و احترام.

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
مهمونه من چایی ریخت رو فرش بعد پرو برگشته میگه بالاخره که باید لک میشد

وا جای عذرخواهیه‌!‌برو خونشون فرششونو لکه بنداز ک خودشم بی نصیب نمونه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706