2733
2739

روزتون بخیر خانوما 

من 29هفته ام و نزدیکای زایمانمه دیروز یکی از اقوام دورمون که تو زنجان زندگی میکردن سرزایمان فوت شده من از ریز ماجرا خبر ندارم ولی میگفتن که بعد از 3روز درد کشیدن اخر سر بخاطر اینکه خدابیامرز میره تو کما سزارینش میکنن و بچه رو بدنیا میارن طبق شنیده هام خانوادشون حتی برای سزارین از قبل رضایت دادن ولی دکترشون عملش نکرده نمیدونمم بیمارستانش دولتی بود یا خصوصی ولی فک میکردم اگر زایمان طول بکشه سریع میبرن سزارین 

از وقتی اینو شنیدم ترس برم داشته نگرانم منم بخاطر شرایط مالیش نمیتونم برم بیمارستان خصوصی میرم بیمارستان 12بهمن شهرقدس، خودمون ساکن شهرستان قدس هستیم استان تهران این بیمارستان ام دولتیه 

میشه خانومایی که بیمارستان دولتی زایمان کردن یکم از شرایط و نوع رفتار پرسنل اتاق زایمان بگن یکم دلم اروم شه همش میترسم این اتفاق برای منم بیوفته 

نترس عزیزم

ما هرچی مرگ و میر به خاطر زایمان توی شهرمون داشتیم واسه بیمارستان خصوصی بوده

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیست و چهار ساعت صبر میکنن اگر درد بکشه و طبیعی نیاد سزارین میکنن

چجوری سه روز این خانمو نگهداشتن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2731

من بیمارستان دولتی زایمان کردم عالی بود رفتار پرسنلشم عالی بود نگران نباش شاید دلیل فوت اون خانمو دقیق نگفتن در ضمن نمیذارن سه روز درد بکشن که ببینن نمیتونه زایمان کنه  سریع میبرن سزارین

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

شاید سنش بالا بوده. شاید خیلی دیر رسیدن بهش. به ماه آخر که رسیدی از ۳۸ هفته به بعد فقط راه برو .خیلیی

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

من شهرستانم نمیدونم اینجا اینجوری بود یا همه جا .

از زایمان متنفر شدم ۵ روز درد کشیدم ۴۱ هفته زایمان کردم 

گفتن تا وضعیت پر خطر نباشه سزارین نمیکنن با اینکه ممکن بود جنین پی پی کنه اما سزارین نکردن حتی لگنمم تنگ بود اهمیت ندادن 

فداش بشم تا سرش اومد پایین هردومون عذاب کشیدم ۵ دقیقه مونده به زایمان کیسه ابم پاره کردن فهمیدن جنین پی پی خورده میخاستن ببرن سزارین که بعد ۵ دقیقه زایمان طبیعی کردم.

خدا همه شون لعنت کنه ایشالله تاوان کاراشون پس بدن نه تنها با من با همه رفتارشون بد بود

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عالی.خیلی باهات خوبن.منم زنجانم تازه تو شهرستانم هستم.خیلی خوبه رفتارشون کلی میان بالا سرت بهت امید میدن.منو میومد ماینه میگفت کلی پسرت مو داره نمیخوای زود ببینیش درد داشتنی دلداریم میدادن ارومم میکردن.تازه پسرمم ک بدنیا اومد کچچچچچل بود.اون میگفته من زود بدنیا بیارمش😅😅

⚘  لایک نکنین ⚘
فقط سزارین انتخابی بهترین زایمان همونه مگه الان زمان فتحعلی شاهه که میرن طبیعی؟

چه ربطی داره خدا راهشو داده 

به کار خدا ایراد میگیری مثل  هن ادم وقتی میتونه بادهنش غذا بخوره

چرا لوله کنن تو حلقش بعد از طریق اون غذا بدن

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
نترس عزیزم ما هرچی مرگ و میر به خاطر زایمان توی شهرمون داشتیم واسه بیمارستان خصوصی بوده

دقیقا پارسال تو یکی از بهترین بینارستانای خصوصی اینجا یه خانمی سر جراحی مرده بود نمیشه گفت دولتی یا خصوصی باید گفت اشتباه پزشکی

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

عزیزم اگه میترسی یه ماما همراه ببر خیلی کمکت میده از استرستم کم میکنه،هزینش اینجا ششصد تومنه ک ب ماما میدی،ان شاالله زایمان خوبی داشته باشی و فرزندت و خودت هردو صحیح و سلامت باشین،سعی کن ورزشای قبل از زایمانو انجام بدی خیلی تاثیر داره

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
من شهرستانم نمیدونم اینجا اینجوری بود یا همه جا . از زایمان متنفر شدم ۵ روز درد کشیدم ۴۱ هفته زایما ...

عزيزم سلام

خوبي

چ خوب ك ديدمت

ي سوال ازت داشتم

شنيدم تو مناطق زلزله زده كسي ك بعد زلزله عقد كرده باشه عقدنامشو ببره ميتونه ارزونتر خريد كنه(دقبقا نميدونم چي ولي ي چيزي بهش تعلق ميگيره)درسته؟همچين چيزي شنيدي؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706