2733
2734
عنوان

کسی اینجا دوست فامیل اشنا...مرحومه می می ناز نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 73 پست
نه عزیزم دخترش بزرگتره تایپکاشو بخونی متوجه میشی

خوندم گفت پسرم ک برام‌روزه گرفته ۱۸ ساعت ک من خوب بشم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
نه عزیزم دخترش بزرگتره تایپکاشو بخونی متوجه میشی

بله حق باشماس دخترشون‌بزرگتر بود من سال ۹۶ ک‌عضو شدم‌خوندم یادم‌رفته بود دختر وپسرشو 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی مادری خیلی سخته مادر تک و تنها میتونه هم پدری کنه هم مادری نذاره نشاط بچه از بین بره غم تو چهره ...

زنداداش من مادرش روکه خیلی هم جوون بوده ازدست داده

مامانش معلم من بودخیلی جوون بودباهامون روزقبل قرارگذاشت بریم راهپیمایی22بهمن ساعت9صبح

صبح دیدیم نیومدبعدگفتن موقع نمازصبح توحیاط خونه خورده زمین آمبولی کرده

حالادخترش که عروس ماست بعداین همه سال همش غمگینه

باباش هم دختراش روبزرگ کردوشوهردادوهنوززن نگرفته

واقعاهیچ کس مادرنمیشه

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2731
2740
عزیز کو لینک تاپیکش

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=415367&slug=تاپیک-هرروز-من-میمی-نازم-اومدم-سهم-دعای-امروزم-رو-ازتون-التماس-کنم-حتی-یک-صلوات&postId=102317343

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤

از صبح که این تاپیک رو دیدم درگیر تاپیکای این بزرگ بانو شدم و کلی اشک ریختم ،امروز دستم به هیچ کاری بجز واسه بچه هام نرفت ،تصمیم گرفتم مادر بهتری بشم واسه بچه هام ،روحش شاد ..

فقط یه سوال تاپیک اصلیش خیلی کند واسم باز میشه و صفحه جلو میره ،شما هم همینطوره واستون ؟

از صبح که این تاپیک رو دیدم درگیر تاپیکای این بزرگ بانو شدم و کلی اشک ریختم ،امروز دستم به هیچ کاری ...

اره منم کلا حالم دگرگون شد😔😔😔نه تاپیکش زود باز میشه

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤