2737
2734
عنوان

استرس کلاس اولی پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3642 بازدید | 93 پست
منم‌همینجورم میگم کی میاد بغل دستش میشینه بی ادب نشه کسی دست درازی نکنه بهش مادر بدبخته خیلییییی

شما انقدر تو خونه بهش عزت نفس بده که این اتفاقا براش نیفته. جسارت دفاع از خود بهش اموزش بده کلاس دفاع شخصی ثبت نامش کن. این فکر و خیالا چیه منم پسرم سال بعد میره مدرسه.کلا پیش که ثبت نام نمیکنم چون واقعا حیف وقتشه بجاش کلاسای دیگه که خودش بخواد میبرم مثل شنا و کاراته و نقاشی.

خب مدرسه غیر انتفاعی ثبت نامش  کن تا تعداد بچه ها کمتر باشه. استرس رو هم بروز ندید که پسرتون هم ...

گذاشتمش غیر انتفاعی . خیلی کادر مدرسه اشون خوبن . یکی از نگرانی هام این بود که مرد نباشن کادرشون . از بس حوادث وحشتناک توی کشور افتاده. خدا رو شکر خانوم هستن .‌ بازم توکل بخدا

پسرم جون دلم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر پسر منم میره امسال کلاس اول منم قبلا مثل شما بودم.شمام اضطرابت بالاس حتما از یک مشاور خوب کمک بگیر بعدش میفهمی آرامش چیه.منم سر یکسری مشکلات تپش قلب شدید نصف شب میومد سراغم کلی دکتر و نوار قلب و اکو همه چیز نرمال بود گفتن از استرسه و آرامبخش دادن بعد دیدم آرامبخش تاثیرش موقته یه مشاور عالی نجاتم داد گفت ریشه اضطرابم کجاهاس و حلشون کرد یادم داد باید مادر شادی باشم نه نگران.مشاورم خیلی عالی بود خیر ببینه خواستی شمارشو میدم بهت ازش اجازه دارم. تلفنی هم مشاوره میده نرخاش خیلی بالا نیست ولی کارش بیسته من حدود پونزده شونزده جلسه باهاشون داشتم

مدرسه نخبگان چیه؟؟؟ 

عزيزم توضيح دادم چند مرتبه

مدرسه كودكان تيزهوش پسرم چيزهايي رو بلده كه من شرط نيبندم ١ نفر شايد در كل ني ني سايت بدونه

حتي سيارات رو بترتيب از خورشيد تا اخر رو ميگه

روزهاي هفته ماه. 

تا ١٠٠٠ ميشمره

تمام اشكال هندسي

جدول ضرب و جمع

و...

2731

عزیزم توکل کن به بخدا

ته ته دلت بهش اعتماد کن بسپارش دست اون

خیالت راحت 

یه کوچولو هم شک نکن

صلوات وایه الکرسی 4قل وان یکاد بخون

همراه بچه هم این دعاهارو بزار منطورم داخل کیفشه

به امید خدا کمکم ایه الکرسی رو یادش بده حفظ کنه

خیلی تاثیر داره

ایشاالله موفقیتشو ببینی

شما انقدر تو خونه بهش عزت نفس بده که این اتفاقا براش نیفته. جسارت دفاع از خود بهش اموزش بده کلاس دفا ...

درسته حرفتونو منم پیش نمینویسم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
وابسته ایم درسته .. وای من میدونم تا ۹ ماهو همش گریه کنم . بخدا از بس دلشوره میگیرم حالت تهوع بهم دس ...

برو پیش مشاور ...اینهمه استرس و نگرانی برات خطرناکه ها

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
ماشالا بجونت نعزيزم خدا پسرتو برات حفظ كنه و يه حوصله و صبر دوچندان بهم بده كه با اخلاق بد شوهرم اي ...

آمین . من شوهرم بی اخلاقه . این استرس و مشکلای منم ؤ توی این زندگی شوهرم بهم هدیه داده

پسرم جون دلم💕
2738

پسر منم امسال میره پیش دو

اینقدر خودش ذوق داره که میگم خدایا مگه تو خونه چیکارش میکنیم که اینقدر دوست داره بره  

عزیزم هنوز خیلی چیزای دیگه مونده که به خاطرش نگران باشی زود پیر میشی ها یکم رو خودت کار کن 

بچه ها امانت خدا هستند وقتی صبحا میره بیرون به خدا بسپرش و برای سلامتی امام زمان صدقه بده و ازش بخواه ایشون هم برای سلامتی پسر تو دعا کنند

خدا خودش حافظ همه بچه ها باشه  

پسر منم امسال میره پیش دو اینقدر خودش ذوق داره که میگم خدایا مگه تو خونه چیکارش میکنیم که اینقدر دو ...

من واقعا پیر شدم از استرس . هنوز ۳۰ سالمم نیس ولی استرس نابودم کرده . فقط و فقط پسرم نگرانیمه . خدا پسرتو حفظ کنه

پسرم جون دلم💕
عزيزم توضيح دادم چند مرتبه مدرسه كودكان تيزهوش پسرم چيزهايي رو بلده كه من شرط نيبندم ١ نفر شايد در ...

هزار ماشالله خدا حفظش کنه خداروشکر که ایران نیستین که شرایط واسه رشدش فراهم شده اینجا بودین حیف میشد استعدادش

منم پسرم امسال پیش دبستانی میره ولی برعکس شماها نگرانی من واقعیه  به خاطر اینکه پسرم بیش فعالی ...

اونم سخته . بالاخره باز نگرانی هست . خدا حفظش کنه . 

پسرم جون دلم💕
آمین . من شوهرم بی اخلاقه . این استرس و مشکلای منم ؤ توی این زندگی شوهرم بهم هدیه داده

منم مثل من متاسفانه

امروز داشتم بخدا ميگفتم خدا جونم من نميگم زندگي بدون مشكل چراكه تمام زندگيها مشكل دارن اما بدون اترس ميتونستي نصيبم كني اما يادم رفت ازت خواهش كنم چراكه هرچي ازت بخوايم رو بهمون ميدي...

چي بگم ديگه خواهر اينم قسمتمونه!!!

همه چي مهيا زندگيم مرفه امريكا موقعيت خوب اما عين عزاييله ..پرخاشگر پرخاشگر حاضر جواب اونم از نوع زشت

هيچموقع هيييييييييچموقع با اين مرد من روز خوش نداشتم الان ٤/٥ ساله از روزيكه عقد كرديم تا به الان 

منكه فقط به چشم يه ادميكه برام ببخشيد بچه درست ميكنه نگاهش ميكنم ديگه ارزوم بود دوتا پسر داشته باشم ازش گرفتم ديگه همين! 

2706