2737
2739
هووووووف 😤😤😤😤 چه لج در آر با شوهرم حرف زدم و این قضیه قرار نیست هیچ وقت به هیچ شکلی تکرار بشه&n ...

یکم طبیعیه عزیزم شما بارداری حساسی 

ولی براش دعا کن این باعث میشه حس خوبی به خودت دست بده و به ارامش برسی گلم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
عزیزم مردها تا چیزی رو بهشون مستقیم نگی متوجه موقعیت نیستن باید واضح میگفتی چه حالی داری و خودت پیشن ...

من توی این ماجرا فقط میخواستم بدون گله کردن از خانواده ش به شوهرم بفهمونم که مادرش بی محبت و بی درکه و خیرش به من نرسیده هیچ بدتر آزار وزحمت هم میتراشه

و این وسط این شوهرمه که باید حواسش به من باشه

اگر پیشنهاد غذا میدادم با توجه به شناختی که نسبت به همسرم دارم میدونم نمیتونست متوجه عمق فاجعه بشه غدای بیرون رو میخرید و فکر میکرد فقط اون روز حالم بد بوده و توی موقعیت دیگه خیلی هم عیب نداره سفارش غذا بدن

ولی اینجوری کسی که برادری خودشو ثابت کرده و اجازه نداده حتی توی موقعیت سخت شوهرش حرفش دو تا بشه منم

واسه همین دیگه میدونم نیاز نیست توی موقعیت دیگه حتی اگر حالم خوب باشه به سفارش کسی کاری کنم

نیاز نیست دوباره یادآوری کنم و بهش بفهمونم دیگه خودش شیر فهم میشه و هرگز اجازه تکرار این مساله رو به هیچ شکلی نمیده

این وسط ناراحتیم واسه تکرارش نیست چون میدونم اتفاق نمی افته 

ناراحتیم اینه که از مادرشوهرم کینه به دل گرفتم 

سر دلم مونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا راحت حرفتنو نمیزنین؟من خیلی رک هستم..چندشب پیش جاریم زنگ زد ساعت ۹شب که خونه این بیام؟میدونه من شاعلم وبچه کوچیک دارم..ده بارم گفتم مهمون سرزده نمیتونم قبول کنم چون خونم بهم ریخته هست بعضا بازم خودشو زده به اون راه..منم رک گفتم عزیزم یکساعته ازشیفت برگشتم شرمنده خونه هم تمییز نیست فرداشب تشریف بیارین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بخدا من تو ۹ماه حاملگی که ازخونوادمم دور بودم،شاغل هم بودم مادرشوهرمم ماه ۵فقط یبار دعوتمون کرد..بخداقسم نگفت چیزی هوس کردی بپذم برات..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
همسرت باید خودش جواب بده ، نه اینکه تو رو بندازه تو دردسر 

صحبت کردم باهاش

قرار نیست این اتفاق حتی اگر حالم خوب هم بود تکرار بشه و کسی منو کلفت گیر بیاره و سفارش بده

ناراحتی من اینجاست که کینه کردم از مادرشوهرم

آدم بدی نیست فقط گاهی اوقات واقعا یا نمیفهمه یا خودشو میزنه به نفهمی 

من میخوام این کینه از دلم بره خنجر که نخوردم این همه توی ذهنم میچرخه

صحبت کردم باهاش قرار نیست این اتفاق حتی اگر حالم خوب هم بود تکرار بشه و کسی منو کلفت گیر بیاره و سف ...

یه کارایی چنان روحتو خراش میده که از هزار تصادف دردش بیشتره 

امیدوارم همه چی به میلت پیش بره و به سلامتی زایمان کنی

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
چرا راحت حرفتنو نمیزنین؟من خیلی رک هستم..چندشب پیش جاریم زنگ زد ساعت ۹شب که خونه این بیام؟میدونه من ...

میدونم اگر بهش بگم کینه از دلم میره میدونم راهش اینه که بهش بگم اون شب توی موقعیت بدی بودم

ولی هر جور فکر میکنم جور در نمیاد که بگم

اولین باریه که انقدر خودمو ناتوان میبینم توی بیان حرفم

حس میکنم نبش قبر کردنه بسط دادن یه موضوع بی اهمیته

یه جور نشخوار ذهنیه و از بیرون وجهه صحیحی نداره

یه کارایی چنان روحتو خراش میده که از هزار تصادف دردش بیشتره  امیدوارم همه چی به میلت پیش بره و ...

اتفاقا از من که توی زندگیم کم دردسر نداشتم بعیده انقدر واسه همچین موضوعی نشخوار ذهنی کنم

اصلا من این آدم که داره تایپ میکنه رو نمیشناسم

به خودم میگم این منم که یه موضوع کوچیک رو این همه بسط میده؟ این قضیه مال هفته پیشه و من هنوز دارم بهش فکر میکنم

2740
الهی بگردم ... تو اللن شرایطتت سخت و حساسه باید تمام بدی ها رو اصلا ب چشم نیاری و فقط ب تو راهیت توج ...

بهترین کار همین حرف زدنه

خودمو میشناسم تا حرف نزنم باهاش کینه ش توی دلم میمونه ولی نمیدونم چه جوری بگم؟ 

اتفاقا از من که توی زندگیم کم دردسر نداشتم بعیده انقدر واسه همچین موضوعی نشخوار ذهنی کنم اصلا ...

شاید به خاطر حاملگیت باشه.

اگه فکر میکنی بهش بگی راحت میشی حداقل میتونی بگی شوهرت بهش بگه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
شاید به خاطر حاملگیت باشه. اگه فکر میکنی بهش بگی راحت میشی حداقل میتونی بگی شوهرت بهش بگه

دو بار بخاطر اسپرم ضعیف همسرم سقط داشتم و مادرشوهرم اینو میدونه دلیلش رو هم میدونه با این حال رفتارش اینه

آره خودم فکر میکنم بخاطر بارداریه به شدت حساس تر شدم