2733
2739
من همیشه تاخیر زیاد داشتم این ماه دیدم درد های پریود و دارم اما نمیشم درد زیاد ،ماه قبل 27شدم این ما ...

مبارکه عزیز دلم برو ازمایش

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون ک پررنگ تره اول صبح گرفتم اونی کمرنگ تره دیروز عصر، اما باورم نمیشه چون من مجرد بودم دکتر گفت پل ...

عزیزم منم پلی کیستیک بودم ده سال پلی کیستیک بودم  از نوع حادش

ولی راحت تو ماه اول اقدامم باردار شدم البته قرص مصرف کردم

مبارکه الان برو آزمایش بده تا مطمئن بشی

عزیزم مبارک باشه انشالله قدمش خیر باشه برای زندگیتون ازت خواهش میکنم حالا که مادر شدی وقتی این پیام من رو میخونی برای من و همه منتظرهایی که توی این سایت هستن دعا کن ما هم مادر بشیم🙏😢🌹

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
2728
عزیزم مبارک باشه انشالله قدمش خیر باشه برای زندگیتون ازت خواهش میکنم حالا که مادر شدی وقتی این پیام ...

مگه میشه دعا نکنم من چون همیشه ترسشو داشتم به خدت میگفتم هر زنی آرزو مادرشدن داره خدایا چراغ دلش و روشن کن ،ب نگاهی به دل منم بنداز، خدا خیلی بزرگه شک نکن

2740
من همیشه تاخیر زیاد داشتم این ماه دیدم درد های پریود و دارم اما نمیشم درد زیاد ،ماه قبل 27شدم این ما ...

عزیزم ببخشید ترشح داشتی؟ یا علایم دیگه؟

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
پس چرا من که پلی کیستیک نیستم فقط تنبلی دارم دو ساله منتظرم 😞

عزیزم منم تنبلی خفیف دارم ده ماهه منتظرم ولی دوستم پلی کیستیک شدید داشت الان هفت ماهه حاملست بدن با یدن فرق میکنه انگار

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

من دوروز به موعدم مونده زدم منفی بود  

به خودم گفتم نزن الان نشون نمیده اگه منفی هم شه شاید اشتباه باشه

ولی الان ناامید شدم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم منم پلی کیستیک بودم ده سال پلی کیستیک بودم  از نوع حادش ولی راحت تو ماه اول اقدامم باردا ...

دکترا خیلی آدمو میترسونن،منم تو ماه اول بی بی مثبت شد،هنوزم هنگم میگم شاید بی بی قابل اعتماد نیست، از نگرانی هنوز ب شوهرم نگفتم،میگم شاید نباشه

ممنونم ازت، علائم چی داری

ترشح سفید، یک هفته پیش سینه درد، الانم کمردرد و دل درد مثل درد پری

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
من دوروز به موعدم مونده زدم منفی بود     به خودم گفتم نزن الان نشون نمیده اگه منفی هم شه ...

خیلی زود زدی،ناامید نباش عزیزم ،دوباره چند روز دیگ بزار،من از روی عقب افتادن پریودم شک نکردم چون همیشه عقب میندازم،از رو دردای عجیب شک کردم

2706