2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیاز،درمانی کن خیلیا نتیجه گرفتن  و اینکه خیلبا با پلی کیستیک دیدم ک شنیدم ک باردار شون

باچه روشی باردارشدن آی وی اف؟؟؟یاپیازدرمانی؟؟؟پیازدرمانی چطوریه؟

من پلی کیستیک بودم و تنبلی هم داشتم

ورزش کردم و دارو گرفتم بعدشم با ای یو ای باردار شدم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2738
من پلی کیستیک بودم چرا عمل میکنی؟؟همه راهارو امتحان کردی؟؟؟ورزش ؟لاغری؟ قرص و دارو؟؟

آره ۲ساله درگیرم ورزش دارم امالاغرنمیشم آخه داروهاهمش هورمونیه وخیلی زیاده فقط این ماه گذشته۲۶تاآمپول اچ امجی زدم وکلی قرص وداری دیگه خیلی دیروزن کم میکنم اونم فورادرعرض یه هفته ای بااین داروهادوباره اضافه میسه

من پلی کیستیک بودم و تنبلی هم داشتم ورزش کردم و دارو گرفتم بعدشم با ای یو ای باردار شدم

چن بارآی یوآی انجام دادی؟؟؟من دوبارانجام دادم منفی شده آخرین بارهم ۲مردادبوده

چن بارآی یوآی انجام دادی؟؟؟من دوبارانجام دادم منفی شده آخرین بارهم ۲مردادبوده

2بار

پس همون ای وی اف برو وقتتو تلف نکن

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2706