2733
2739
عنوان

درانتظار نگاهی از سوی خدا....

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 58 پست
وای عزیزم واسه شیش ماه انقد ناامیدی  .هنوز خیلی فرصت داری

اخه همه اطرافیانم سر چند ماه باردار شدن دیگه علنأ همه بهم میگن نازایی

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
واسه من هرروز داره دیر میشه هرروز دارم حرف میشنوم ک اخی گناه بچه دار نمیشی ؟؟مشکل داری؟؟نازایی؟؟وایی ...

از دست مردم..هرکاری کنی حرف در میارن..بگو فعلا قصد بچه دار شدن نداریم.دهنشون ببند

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر عجولی عزیزم حامله میشی غصه نخور دیر نشده هنوز یکم بی خیال باشی زودتر حامله میشی مطمئن باش پس من ...

بخدا نمیدونم چم شده دست خودم نیست من س و چهار ماه اول اصلا برام مهم نبود بخدا کامل بیخیال بودم اصلا تو فکر نبودم ولی نشد الانم ک هرروز ی چیز تازه میشنوم بیشتر حساس میشم و استرس میگیرم 

2728
واسه من هرروز داره دیر میشه هرروز دارم حرف میشنوم ک اخی گناه بچه دار نمیشی ؟؟مشکل داری؟؟نازایی؟؟وایی ...

عزیزدلم منم متوسل شدم به باب الحوائج حضرت عباس واسش نمازخوندم دعا کردم اسمشو صدازدم خیلی دعا کردم تابچه دارشدم

السلام علیک یارسول الله 🌹🌹🌹🤩🤩🤩
از دست مردم..هرکاری کنی حرف در میارن..بگو فعلا قصد بچه دار شدن نداریم.دهنشون ببند

دیروز خواهر شوهرام بهم گفتن حامله ای؟؟اخه پریود بودم و حالم بد بود فکر کردن حامله ام اینقد بیحالم ....شوهرم س ساعت گفته بچه نمیخام الان زوده بچه خرج داره و ....اخرش امروز اقام نبود بازم بحث من شد خاهرشوهرم گفت بنظر من هرکس میگه بچه نمیخام دروغ میگه حتما ی مشکلی چیزی داره مگه میشه ادم بچه نخاد؟؟اینقد ناراحت شدم

بخدا نمیدونم چم شده دست خودم نیست من س و چهار ماه اول اصلا برام مهم نبود بخدا کامل بیخیال بودم اصلا ...

اصلا به حرف اطرافیان اهمیت نده اگر بخوای به حرف دیگران گوش بدی همیشه حرف هست بالاخره یه چیزی ازت پیدا میکنن راجع بهش حرف میزنن یه دفعه چرا ازدواج نکردی یه دفعه بچه چی شد دیر میشه بچه بیاری دختر بشه وای حالا یه پسرم بیار خلاصه حرف همیشه هست اهمیت نده وزندگیتو کن واینکه شما بگو من فعلا آمادگی بچه دار شدن ندارم مگه اونا میدونن شما درحال اقدامین

2738
دیروز خواهر شوهرام بهم گفتن حامله ای؟؟اخه پریود بودم و حالم بد بود فکر کردن حامله ام اینقد بیحالم .. ...

بگو تو.مشکل داری ک.آدما رو قضاوت میکنی..عجب عفریته ایه واس خودش

عزیزدلم منم متوسل شدم به باب الحوائج حضرت عباس واسش نمازخوندم دعا کردم اسمشو صدازدم خیلی دعا کردم تا ...

خیلی دلم میخاست این ماه باردار بودم نذرکرده بودم هرشب برم عزاداری اقا امام حسین خیلی برنامه ها داشتم....😭😭

اصلا به حرف اطرافیان اهمیت نده اگر بخوای به حرف دیگران گوش بدی همیشه حرف هست بالاخره یه چیزی ازت پید ...

اخه میدونن من چقد عاشق بچه ام همه  اشناها میدونن چون واقعا عاشق بچه ام حتی بچه ی غریبه تو خیابون ببینم کلی قربون صدقه اش میرم

بگو تو.مشکل داری ک.آدما رو قضاوت میکنی..عجب عفریته ایه واس خودش

حتی خاله اقام زنگ زده ب اقام میگه زنت حامله نیست؟؟مامانم هی هرروز زنگ میزنه ابجیام....وایی هرکی میبینم هی میپرسه

خیلی دلم میخاست این ماه باردار بودم نذرکرده بودم هرشب برم عزاداری اقا امام حسین خیلی برنامه ها داشتم ...

عزیزدل من ازرحمت خداناامیدنباش حتماحکمتیه مطمئن مطمئن باش خداهوای بنده هاشو داره نمیذاره آبروی بنده ش سرهیچ و پوچ بره🌹🌹🌹🌹امیدتو ازدست نده عزیزمم😇

السلام علیک یارسول الله 🌹🌹🌹🤩🤩🤩
حتی خاله اقام زنگ زده ب اقام میگه زنت حامله نیست؟؟مامانم هی هرروز زنگ میزنه ابجیام....وایی هرکی میبی ...

چ عجله ای دارین خانوادگی😓😓😓😓😓

2706