2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دو سه هفته هست هوس نگارنگی کردم، از اون نارنگی نارنجیا ک دوران ابتدایی میبردیم مدرسه وقتی پوستشو میکندیم بوش تا توی دفترمیرفت🙈😊یادش بخیررررر

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
جدی نخوردم تاحالا اینطور    

پوستش رو مي گيري و تيكه تيكه اش مي كني و مي ذاري با كمي آب نيم پز شن بعد كه از شفتي در اومد با روغن يا كره حيواني سرخش مي كني و اگه شيرين. نبود كمي هم شكر مي زني 

موقع خريدتش هم معمولا دقت كني اونايي كه رنگ پوست تيره دارن و نسبت به ظاهرشون وزن زيادي دارن بهتره 

2738
انار توزمستونم هوس هندونه میکنم😒

یادش بخیر باردار بودم بهمن ماه هوس هندونه کردم کلی گشتیم تا پیدا شد پالتو میپوشیدم میچسبیدم ب بخاری یعالمه هندونه میخوردم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
یادش بخیر باردار بودم بهمن ماه هوس هندونه کردم کلی گشتیم تا پیدا شد پالتو میپوشیدم میچسبیدم ب بخاری ...

يه هندوانه داره جنوب كشور اسمش هندوانه محبوبي اه رنگ پوستش يك دست سبز تيره اس كيفيتش عاليه 

اين نوع هندوانه فصل سرما به بار مي شينه 

پوستش رو مي گيري و تيكه تيكه اش مي كني و مي ذاري با كمي آب نيم پز شن بعد كه از شفتي در اومد با روغن ...

اها شیرین خوبه امتحان میکنم   

نمیخریم که عمه ام یه انباری پر کدو داره اون کدو میده بهمون   

2706