2733
2734
عنوان

دخترای مجردی ک ابروشون روهاشوریافیبروزو...کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 64 پست
مامانم نکشدم😂😂😂

من خودم کار تاتو انجام میدم هر سوالی داری بپرس 

میگم که فقط اولش خیلی تیره میشه تا سه روز چون سه روز اول نباید حمام بری بعد سه روز که حمام بری کم رنگ میشه  قبلش دوش بگیر برو و قرصای رقیق کننده خونم اگه احیانا مصرف میکنی مصرف نکن 

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید یکی دو روز مامان بابات باهات سرسنگین باشن.

واسشون عادی میشه.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2728

ازمن یاد بگیرید

همچنان پیوند دارم

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
بله  به مجردى و متاهلى ربطى نداره  برو يجاى خوب انجام بده فقط تا ١ هفته ابروهات كلفتو تي ...

اخه فرهنگمون میگه دختر ابرو برنداره چه برسه... خانوادم میکشنم اما میخوام انجام بدم😂😂

2740
منم تاالان یه تارش برنداشتم 😭😭

من حالا اطرافشو تمیز میکنم اما خانواده میگن نه اول اینکه بزار بعد ازدواجت تغییر کنی

وم که میگن خاصی

والا 

بچه خر میکنن

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
اخه فرهنگمون میگه دختر ابرو برنداره چه برسه... خانوادم میکشنم اما میخوام انجام بدم😂😂

😂😂عزييييزم سخته ولى اگه بعدا خيلى اذيتت ميكنن همون مداد بكش زمانى كه ايشالا نامزد كردى سريع بپر انجام بده