2733
2734
عنوان

بالاخره جهازم رو آوردم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 54 پست
خدا کمکت کنه😔

من الان باردارم حتی تو بارداریم راحتم نمیزاره ۸ماهم ک کتکم میزنه.اگه واقعا میدونی مشکل از اونه و راه حل نداری جداشو تا بچه نیومده.خداکمک شمام بکنه غصه نخور گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شده دیگه گلم 😔باورکن

اشکال نداره قصه نخور خدا جای حق نشسته یک جوووری حالشونو میگیره که باورت نشه زمین گرده عزیزم.سرت سلامت باشه میخواست بهش بگی فکر میکنم دادم صدقه واسه خودم و خانوادم 

بهترین نیستم اما خودمم
2728

خیلی ناراحت شدم عزیزم 😔

ایشالا خدا دلتو آروم کنه

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2740
نمیترسه خدا ترس نیستن اصلا

بگو درسته خدارونمیشناسی حضرت عباس ونمیشناسی  ولی اونا خوب میشناسنت واگذارت کردم به اونایی که نمی شناسی مطمئن باش تقاص پس میده دیدم که میگم

نبابا آشتی کجابود اینا کلا هدفشون این بود ردم کنن

عیب نداره عزیزم

تو ک داری جدا میشی دیگه

چجور بعضیا تو فکر دنیا و اخرتشون نیستن🤔🤔🤔

ان شااالله هر چ خیروصلاحته همون بشه

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
من الان باردارم حتی تو بارداریم راحتم نمیزاره ۸ماهم ک کتکم میزنه.اگه واقعا میدونی مشکل از اونه و راه ...

سپردم دست قضاوت خدا

من تلاش کردم دوباره برگردم اما خدا از یه طایفه نجاتم داد😔