2737
2739
عنوان

خیلی دلم شکست از این هدیه...

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 42 پست
خب به همه نگو  الانم نگو صد تومن دادن اصلا صداشو درنيار يعني خانوادت اينقدر پيگير هستن كه بيا ...

اره بابا یه خاله‌ها و دخترخاله‌های مضخرفی دارم که نگوووووو باید امار همه چیزو دربیارن

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
😳

میدونم عجیبه اما خودم دیگه هضمش کردم😬

بی مناسبت زیاد برا دخترم چیز میز میخره اما صرفا بخاطر تولد نه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرزده نرفتم هی زنگ میزد میگف بیاید برا بچم النگو خریدم

حالا یه چاخانی زده خودشو شیرین کنه صدهزار و بچسب😜

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2731
اره بابا یه خاله‌ها و دخترخاله‌های مضخرفی دارم که نگوووووو باید امار همه چیزو دربیارن

اوف 😰

مجبوري دروغ بگي فكر كنم

مثلا بگي النگوش قشنگ نبود پول دادن خودمون بخريم

نميدونم يه طوري بپيچوني

اما به خانواده شوهرت حرفي نزن خيلي كوچيك ميشي 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

من با دوستان موافقم هديه لطف هست و هرچي دادن نبايد ناراحت شد.ولي استثنائا در مورد شما چون ميگي هر روز زنگ ميزده بياريد بچه رو براش النگو خريدم من بودم حتماا ميگفتم

از زبون بچه ميگفتم پس عزيز جون النگوم كه گفتي خريدي كو؟! نه بخاطر النگوواسه اينكه دفعه ديگه حرف مفت نزنن و خجالت بكشن

گـ،،،،،،ــوه خـ،،،،،،،ـــورده😒 صد تومن اخه چیه😒

من مادرشوهرم همون صدتومنم نمیده اگه کلی محبتم کنم عوضش یه شیشه خیارشوری چیزی بده 😂😂😂

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
من با دوستان موافقم هديه لطف هست و هرچي دادن نبايد ناراحت شد.ولي استثنائا در مورد شما چون ميگي هر رو ...

افرییییییین فقط بخاطر اینکه انقد زر نزنه میخوام یچیز بگم حالش جا بیاد

اخه هی اصرار میکرد بیاید هوا خنک شده بیاید براش النگو خریدم

اونوقت رفتیم از گرما کباب شدیم، خودشم میگف وااای خییییلی گرمه

گفتم پس چرا هرروز زنگ میزنی میگی بیاید خنک شده

2740
افرییییییین فقط بخاطر اینکه انقد زر نزنه میخوام یچیز بگم حالش جا بیاد اخه هی اصرار میکرد بیاید هوا ...

حالام دير نيست طي تماس تلفني از زبون بچه همينو بگو😂😂اون بايد خجالت بكشه نه شما.ادم در هيچ سني نبايد دروغ  بگه اگه گفت لايد پاي شرمندگيش وايسه

حالام دير نيست طي تماس تلفني از زبون بچه همينو بگو😂😂اون بايد خجالت بكشه نه شما.ادم در هيچ سني نباي ...

😄😄😄👌👌👌

باشه میییرم تو کارش حتمااااااااا

ولی گلگی بهشون کردم گفتم برا بچم ارزش قائل نشدید نیومدید😛😛

اینم حتما یجوری میگم وگرنه رو دلم میمونه

عجیبه مگه میشه تولدو اعتقاد نداشت خخخ

کلا اصلا تولدای هم رو یادشون نمیمونه و مناسب  خاصی براشون نیست🤪

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟