2737
2734

به نظرتون سرويس خواب دم دستي آماده بخرم يا بدم از اين مدلها بدوزه؟ كدوم بهتره؟ 

بعدم اينكه تشك بازي چطور؟ آماده بهتره يا اين دست دوزها؟ اصلا كاربرد داره؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

تشک بازی نگیر اصلا

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

دم دستیتم اون بالاییه مدل قشنگیه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله دوختنیا که دوامشو اینا بهتره هر رنگم خودت بخوای میخری دیگه. من یه اماده خریدم رنگ تیره برا اینبر اونبر با خودم ببرم یه دونه دوختم رنگ روشن واسه خونه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2728

سفارش بدی خوبیش اینه که احتمالا طرح و جنس و رنگ و سایز تشک بیشتر دلخواهت می شه اما میزان قابل توجهی گرونتر می شه و این تشک نوزادیا هم مصرف خیلی زیادی ندارن چون بچه ها زود قد می کشن و براشون کوچیک می شه

اگه خواستی سفارش بدی بزرگتر بده

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2740
چرا؟ حس ميكنم خوبه بچه داخلش باشه بازي كنه 🤔

خب بازی نمیکنن😁تا وقتی بغل مامانی هست تشک و دراز چراااااا

اکثرا ک من دیدم بچشون وانمیستاده تو تشک

والله دوختنیا که دوامشو اینا بهتره هر رنگم خودت بخوای میخری دیگه. من یه اماده خریدم رنگ تیره برا این ...

من ميخوام يه دست بخرم چون يه دست هم مادرشوهرم ميدوزه، گفتم نكنه بازاري قشنگتر باشه دو دل شدم 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
خب بازی نمیکنن😁تا وقتی بغل مامانی هست تشک و دراز چراااااا اکثرا ک من دیدم بچشون وانمیستاده تو دشک

عهههه واقعا 😐 اينطوري باشه كه فايده نداره 😆 

چرا؟؟؟

بچه هایی ک من دور و برم دیدم اصلا تو تشک نمیموندن پسر خودم ک عمرااااا

اها الان فهمیدم چی میگی تشک بازی. تنها استفاده که من دیدم بعضیا ازش میکنن بچه میخوابونن داخل یه ملحفه میندازن روش پشه نره داخل  منم برای این کارایی پشه بند خریدم از این چادریا

خدایا از رحمتت نا امید نیستم