2752
2734
شمامدرک داشتین؟؟برادایی من همچین لتفاقی افتاد..توخونه خودش گرفته بودش..ولی قاضی گفت تاشاهدنیاری هییی ...

من صدای مکالمه اش با چندتا دختر که خودش اونجا اعتراف میکنه کی ها رو آورده با چند نفر رابطه داشته و هزارتا حرف دیگه قاضی به ی ورشم نگرفت اون ها رو حتی پیامش با خودم که عکس دخترا رو فرستاد که چقدر از تو بهترن و تینکه کجا دیدتشون هیچ کدوم برا قاضی مهم نبود

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
وقتی ازمایش خون میدی قبل طلاق چی بالاتر از اون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی بعد از سه ماه یکی دیگه رو طرف پیدا میکنه؟ 

پس خیلی زرنگه لابد

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ساختار بدن زن طوریه که تا 100 روز بعد از رابطه هم میتونه باردار شه ینی حتی اگر رابطه هم نداشته باشه ...

جسارتا میتونی یه لینک معتبر از این بذاری؟

من خودم رشته ام اینه هرگز حرفی از صد روز نشنیدم.اسپرم ها عمر کوتاهی دارن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
گلم دين اسلام و عرب ها ضد زن بودن و هستن  زن و جنس دست دو ميبينن اين چيزا طبيعيه با كلي شكاي ...

چرا یه چیز میگی ک فقط گفته باشی اولا ک یذره فک کنی میفهمی دوبرابر بودن دیه مرد فقط به نفعه زنه چون وقتی مرد میمیره دیش میرسه ب زن اما زن بمیره نصف دیش میرسه ب مرد دوما این ب معنی پوچ بودن زن نیست بخاطر نقش نان آور بودن مرد هست چون وقتی مردی میمیره ی خانواده نان آورشو از دست میده والا یکم فکر کنید بد نیست بخدا

جسارتا میتونی یه لینک معتبر از این بذاری؟ من خودم رشته ام اینه هرگز حرفی از صد روز نشنیدم.اسپرم ها ...

من نگفتم لینک گفتم استادمون سرکلاس.لینکی ندارم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
من صدای مکالمه اش با چندتا دختر که خودش اونجا اعتراف میکنه کی ها رو آورده با چند نفر رابطه داشته و ه ...

دایی منم پیرینت پیامکاشوتماساشوداشت ولی فقط مدرک الکی بود..میگفت فقط طرف بایدشاهدزنده داشته باشه 4تامرد..3تابرد4رمی زن بودگفت بایدیکی دیگه م باشه.

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست
جالبه ماها داریم حرص دیه ای رو میخوریم ک حتی قرار نیست یه ریالش ب دست خودمون برسه برابر نبودن دیه د ...

همسایه ما زنش مرد با پول دیه اش ی زن دیگه گرفت بیا و ببین چه زندگی برا این زنش درست کرد اون بدبخت خیری تو زندگی این مرده ندیده بود حالا زن دومی رو ببین ب خدا ی جوری که من میبینم دلم برا زن اولی میسوزه.خدا بیامرز مرگشم برا این خیر داشت

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
چرا یه چیز میگی ک فقط گفته باشی اولا ک یذره فک کنی میفهمی دوبرابر بودن دیه مرد فقط به نفعه زنه چون و ...

این خوبه یجا به نفع زن شده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
من نگفتم لینک گفتم استادمون سرکلاس.لینکی ندارم

خب جایی خوندی؟قصدم مچ گیری نیست.میخوام ببینم مطلب درسته یا نه

چون چیزایی که‌خوندم کاملا خلاف این مطلبه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
دایی منم پیرینت پیامکاشوتماساشوداشت ولی فقط مدرک الکی بود..میگفت فقط طرف بایدشاهدزنده داشته باشه 4تا ...

ب خدا داییت چون مرد بوده بازم با اون خیلی بهتر رفتار میکنن. البته همراه من ی پسر بود اونم داشت زنش رو طلاق میداد زنش خیانت کرده بود قاضی گفته بود حق و حقوق زنت رو کامل بده بعد طلاق بده زن داشت راحت تو خونه اش زندگی میکرد مرده رفته بود خونه باباش ۰ون نداشت مهریه زنش رو کامل بده

اسی خیلی با حوصله جواب  همه را دادی آفرین  بچه ها من رفته بودم پسرمو بیمارستان ختنه کنم پ ...

دیگه این چیزا ک عزیزم زیاده....
من پارسال حالم بد شد قهرم بودم ولی چون اسم یه مرد توی شناسنامه ام بود اون باید میومد بیمارستان برا ترخیصم امضا میکرد!!! من در حد یه پشگل گوسفند ارزش نداشتم

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
نه والا من آدم گردن کلفت میشناسم از اونا که به قول خودشون از سفره انقلاب سهم ویژه دارند تو خانوادا ه ...

اونا راحت جدا میشن نه مث ما یه چشمون خون یه چشمون اشک همه چیزمونم بخشیدیم

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
عزیزم والله کاملا منطقیه  چون مردها حامله نمیشن ... ولی زن حامله میشه  البته میتونن قانو ...

دلیل عده بارداری نیست . اینو عوام میگن . 

دلیلش تغییرات هورمونیه .حوصله ندارم توضیح بدم. سرچ کنید لطفا

2706