2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگو با دلستر.نوشابه با کلوچه.رولت با چایی...قرمه سبزی با ماست..ماکارونی با خیارشور..کته پر سیب زمینی با گوجه وماست...البته با دست بخوریش..اوووف چه خوشمزه میشه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2731
این کته که گفتی چجوریه دستورش

دستور خاصی نداره که..برنجو پاک میکنی میشوری بعد تا دوبند انگشت بالای برنج اب میریزی نمک و روغن هم میریزی  بعد سیب زمینی رو قطعه های کچیک خرد میکنی بعد توش لوبیا چشم بلبلی میریزی میتونی سبزی معطر مث شوید یا آویشن هم بریزی توش بعدمیذاری با حرارت ملایم آبش کشیده بشه نزدیک اینکه ابش کامل خشک بشه بازم یه کمی روغن میریزی بعد ک کامل خشک شد آبش در قابلمه رو دم کنی میذاری بعد با حرارت کم میذاری کامل بپزه..گوجه رو هم میتونی یا همون اول قاطی سیب زمینی و سبزی و...دونصف کنی بندازی توش بپزه یا اینکه موقع سرو گوجه خام خرد کنی با برنج بخوری..کره هم ک میزنی عالی میشه..ماست محلی هم باشه کنارش محشر میشه..من خونه خواهرم اومدم امروز ظهر اونو درس کردم 

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2740
دستور خاصی نداره که..برنجو پاک میکنی میشوری بعد تا دوبند انگشت بالای برنج اب میریزی نمک و روغن هم می ...

مرسیییی عزیزم 

لوبیارو از قبل باید بپزم دیگه درسته

فکر کردم گوجه هم مثل استانبولی قاطی میشه

مرسیییی عزیزم  لوبیارو از قبل باید بپزم دیگه درسته فکر کردم گوجه هم مثل استانبولی قاطی میشه

اره باید لوبیا از قبل پخته بشه..گوجه رو مث استابولی هم میتونی قاطی کنی اتفاقا خواهرم اونجوری دوس داره اما من خامشو دوس دارم بخورم..البته برنجت حتما باید ایرانی باسه چون مزه کته با برنجهای خارجی و هندی وپاکستانی خیلی بد میشه

اره باید لوبیا از قبل پخته بشه..گوجه رو مث استابولی هم میتونی قاطی کنی اتفاقا خواهرم اونجوری دوس دار ...

مرسیییی عزیزم درست کنم ببینم چجور میشه

حالا من یه غذا یادت بدم

برنجو که کته کردی بهش سبزی پلویی با سیر فراوون بزن

از قبل لوبیا چیتی رو بپز و موقع دم گذاشتن با سبزی قاطی برنج کن

البته لوبیاش خیلیییی نباشه

خیلیییی خوشمزه میشه😋😋😋

مرسیییی عزیزم درست کنم ببینم چجور میشه حالا من یه غذا یادت بدم برنجو که کته کردی بهش سبزی پلویی با ...

مرسی عزیزم .به نظر خوسمزه میاد ولی من سیر نمیخورم اخه

2706