2733
2739
سلام کسی هست مژه کاشته باشه ؟ راضی بودین ؟ چشماتون رو اذیت نکرد ؟ چه مدتی روی چشماتون بود ؟ نمی ریخت ؟ هزینه ای که دادین می ارزید؟ میشه باهاش وضو گرفت ؟
عزیزم وضوکه نداری ..مانع رسیدن آب به پوست یامو میشه ....من برای خودم مرتب میکارم....خداروشکرآسیبی بمژه های خودمم نمی رسه بلعکس هرکی بیرون میکاره بعدش مژه هاش ریختع من مژه تکی میکارم
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
عزیزم من خودم کاشت مژه انجام میدم ،واینکارو به کسی پیشنهاد نمیکنم چون فقط یکی دو روز خوبه بعد از شکل میفته،اگه بد بخوابی کج و کوله میشه ویا کافیه یکی دو تاش بیفته دیگه قشنگ نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من تا ده روز هم مونده اما من چون تنوع طلبم کلا وزود خسته میشم از هرچی توهمون یکهفته میکنمش....حمام هم میرم باهاش وصورتمم میشورم بااحتیاط .....درکل برای تنوع خیلی هم خوبه
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2731
من توی تایپیک های قدیمی نی نی سایت خیلی گشتم یه خانوم بود خیلی راضی بود ومیگفت یه مدت تقویت میکنم ودوباره کاشت میکنم وخیلی راضی بود کلی هم تحقیق کردم ومیحوام انجام بدم
وزن اوليه٥٩.٧٠٠😕هدف اول٥٥🤓هدف دوم٥٠ 😎من ميتوانم💪
2740
بچه ها ممنونم از نظرات صادقانه تون. تنها جایی که به من جواب های واقعی میدن اینجاست . مرسی پس اینطوریا نیست که مژه بکاری یک ماه بمونه و قشنگ باشه و اینا ؟
بگرد اون تایپیک قدیمی رو پیدا کن خانومه راضی بود میگفت یه مدت که ریخت دیگه نمیرم ترمیم وبا محلول ماوالا تقویت میکنم باز میرم برا کاشت ومن خودم حتما میخوام انجام بدم
وزن اوليه٥٩.٧٠٠😕هدف اول٥٥🤓هدف دوم٥٠ 😎من ميتوانم💪