2733
2739

حتما بایک آیت الله مشرورت کن چون تاثیر مستقیم روی آینده بچه ات میذاره 

از حضرت محمدص هر فرزندی که شاهد جریان باشد یا صدای انها یا نفس نفس زدن را متوجه بشود......کار میشود   

لطفا به این لینک سربزنید لینک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید متوجه نشدم یعنی چی؟؟؟ جریان چی؟ پیامبر فرمودن بچه چی میشه

اگر فرزندی 

به چشم ببینه یا صدای نفس یا هر طریق دیگه متوجه رابطه خصوصی پدرومادرخودش یا فیلم هایی که از طریق ماهواره ها رواج پیدا کرده بشه متاسفانه به بلوغ زودرس میرسه و چون در کودکی و نوجوانی امکان ازدواج نداره متوسل به دو گناه بزگ زنا و استماع یا هم جنسگرایی مبتلا میشه که به طور کامل سرنوشت و آینده اش تهت تاثیر قرار میگیره 

خواستم با آیت الله مشورت کنند چون راهنمایی یک آیت الله در این مورد خیلی تاثیر بهتری داره تا یک مشاور یا روانشناس

2738
آها ممنون از توضیحتون

خواهش میکنم به نظر من تحصیل بچه ها داخل حوضه علمیه بهترین گزینه است چون خیالت از بابت سلامت جسمی و روحیش راحت چند وقت پیش تاپیک زده بودن که پسر بچه هشت ساله توسط یه بچه هم سن و سال خودش مورد تعرض قرار گرفته و این خیلی بده تمام بازی های تبلت پر از عکسهای تحریک آمیز شاید باورش براتون مشکل باشه ولی نوزاد از ۱.۵ الی ۲سالگی به بعد کاملا با میل جنسی آشنا میشه ولی چون هنوز درک درستی از موضوع ندارند میشه از گرایششون به جنس مخالف متوجه شد اینکه نوزاد پسر با مادرش آرومیشه بازی میکنه میخنده و نوزاد دختر با پدرش و این از نظر علمی ثابت شده هست و غربی ها برای. تخریب جامعه اسلامی دیگه خودشون اذیت نمیکنند که روی یک جوان عاقل بالغ وقت بذارن با طراحی چندتا عروسک وبازی کاملا ذهن نوزاد خوردسال کودک تحریک میکنند ادامه مسیر دیگه خودش میره سمت نابود شدن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭