2733
2739
واااا تو که سن بچه منو داری چراااا .خدا نکنه .برو زندگیتو بکنن😊

همون پسر بزرگمردم

بعد شدم پسمل بد 

قبلشم hasan am

یادتونه هی میگفتین تو همسن بچمی

فک کنم این جمله رو به همه میگفتین

فعلا نشود فاش کسی آنچه میان منو توست . نه مجرد . نه متاهل . نه طلاق گرفته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همون پسر بزرگمردم بعد شدم پسمل بد  قبلشم hasan am یادتونه هی میگفتین تو همسن بچمی فک کنم ای ...

عه توییی عامو ول کن دنیا رو .راست میگم جای بچمی ایشالا کنکور میدی رشته خوب قبول میشی سربازی میری کار پیدا میکنی زن میگیری 😊

عه توییی عامو ول کن دنیا رو .راست میگم جای بچمی ایشالا کنکور میدی رشته خوب قبول میشی سربازی میری کار ...

ممنون مورد اخری رو مخالفم

به یکی قول دادم زن نگیرم

2740
خواهری برادری چیزی نداری؟

برادر دارم اما بدون درک 

خواهر ندارم و شاید بزرگتدین کمبود زندگیمه

از ساعت ۱۲ دارم زار میزنم

چشام خون شده دیگ

اسی چند سالته نکنه خدایی نکرده داری یائسه میشی

نه همش تقصیر خواهرشوهرهرمه چند ماهه محل نمیده .شوهرمم باهاش میگه میخنده بهش گفتم وقتی تو بگی بخندی اونام به کار زشتشون ادامه میدن . بقران عید که دیدمش دوباره رفتم جلو بوسیدمش سلام کردم بازم ازش بی محلی دیدم . شوهرم میگه تو که بهش نیاز نداری برات مهم نباشه . گفتم از بی احترامی خوشم نمیاد . ترجیح میدم این تایمیی که خواهرتو خونه مامانت میبینم برم خونه پدرمادرخودم خوش باشم . از طرفی دیشب به پدرشوهرم گفتم دخترتون بی ادب و بیشعور و عقده ایه . و اومدم بیرون دلم برا پدرشوهرم سوخت .ولی باید دخترشو ادب کنه 

تاپیک بزن درد و دل کن‌🥺

ازم قول گرفتن ک نزنم

بعدم تو این سایت به فردا رحم ندارن

چ برسه به من طفل معصوم ۱۷ ساله

راستی من واقعا معصوم نیستم

اسم مامانم معصومست واسه همین همیشه خودمو طفل معصوم صدا میزنم😊

اگ بزنم ناراحت میشه ی نفر ک نمیخوام بگم کی

ازم قول گرفتن ک نزنم بعدم تو این سایت به فردا رحم ندارن چ برسه به من طفل معصوم ۱۷ ساله راستی من و ...

😂حسن بودی ممد بودی طفل معصومی کی هستی تو؟😂مگه با تاپیک زدن جای کسی رو تنگ میکنی یا به کسی بی احترامی میکنی خب دلت گرفته تاپیک بزن با اجازه من برم پسرم بیدار شد 😊