2752
2734

بعداندازه یه کف دست از جگرش و یه کلیه و قلبش رو ریز ریز کنید و بپزید . بدون پیاز . نمک هم بزنید . آبش رو بخورید و موادش هم با نان بخورید . بقیه اش هم کباب کنید بخورید ‌ 

درسته کمی سخت به نظر میاد ممکنه حالتون از فکرش هم بهم بخوره ولی در عرض ۲ ساعت سریع دفعش میکنه .

من امتحان کردم و جواب صد درصد دیدم .

امروزم رفتم سونو گفت کامل دفع شده و کیستت هم رفع شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم که تجربه ات رو دراختیار ما گذاشتی،خداروشکر که خوب شدی

ای فرزند آدم، من به هرچه بگویم《باش》میشود مرا درآنچه به تو فرمان داده ام فرمانبردار باش تا کاری کنم که به هر چی بگویی《باش》 بشود. حدیث قدسی

ممنون که تجربتو گفتی عزیزم

خدا به روز هیچ کی نیاره

من بعد از کورتاژ هم بقایا داشتم که با کنجددرمانی  دفع شد

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731

چند سانت بود بقایات، وای دیگه خسته شدم تا حالا چند مرحله قرص متیل ارگونوین خوردم گفتم الان دو تا یا هم بخورم 5 ساعت یه بار،،،،، خسته شدم دیگه 3 ماهههه تو بدنمه هی دکتر گفت بزار پریود بشی بار بعذ هم میخواستن برم کورتاژ گفت بزار پریود بشی ،بقایام اینقد سمجه ک میدونم این راهم جواب نمیده موقع پریودیم دو تیکه افتاد ولی هنوز کمر درد دارم خیلی زیاد 

باید دل و جگر و کلیه با هم باشه 

منم به زور خوردم با اینکه کاملا ناامید بودم از جوابدهی ولی در عین ناباوری بعد از دوساعت نوک سینه ام احساس سوزش کرد و بعدش پریود شدم و خیلی راحت دفع شد . منم فکر میکردم هیچوقت نمی افته مگر با عمل و کورتاژ ولی افتاد 

باید دل و جگر و کلیه با هم باشه  منم به زور خوردم با اینکه کاملا ناامید بودم از جوابدهی ولی در ...

خوش بحالت راحت شدی بخدا من دیگه هههه ناامید ناامید آخه پریود هم شدم دو تیکه افتاد ولی واقعا ناامیدم میگم هنوزم هست حتما آخه کمر درد دارم حس پریودی