2733
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته شکسته😢

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 106 پست
نه عزيزم تو نامزدى اينقدر خوب بود ك زبانزد خاص و عام بود در صورتيكه خانوادش ميگن خيلى خودشو كنترل مي ...

فدات گلم برات دعا میکنم که ان شاءالله خدا به دلش بیندازه و باهات بیاد پیش مشاور. ان شاءالله که خوب میشه و زندگیتون همیشه پر از عشق و آرامش باشه.

مشاوره نمياد؟؟ بيمارى اعصاب داره چرا طلاق نميگيرى؟؟

هنوز ازدواج نگرفتیم 

دوسشم دارم 

با اینکه انقدر اذیت میکنه 

ولی میگه بون تو‌نمیتونم 

مشاوره بهش گفتم 

گفت میریم ولی وقت نمیشه

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودتم مث بابات فک میکنی،بهتره مقاومت نکنی.قومیت ها رسم و رسوم خاص خودشونو دارن اگه دوسشون نداشته ...

ن عزیزم.من ک دارم میگم اصلاواسم مهم نیس خانواده خوبی داره

گفتم دیروزدیگه چندبارک گفتم بدنگام میکردبعدم گف خب باباتم ک فعلاگفته تاباخانوادم صحبت کنم بذارحالانم ...

ایشالا درست میشه پدرت موافقت میکنه

2731
ن عزیزم.من ک دارم میگم اصلاواسم مهم نیس خانواده خوبی داره

پس دیگه مرگ ی بار شیونم ی بار.منم تو موقعیت مشابه تو بودم ی ماه پیش.اولش از زور خجالت نمیتونستم حرف بزنم ولی دیدم اگه حرف نزنم ب راحتی جواب منفی میدن بهشون.اول با مامانم حرف زدم بعد با یکی از داداشام ک یکم منطقی تره.بعد با بقیه.ولی واقعا سخت بود خیلی اذیت شدم.طرف منم لره

2740
هنوز ازدواج نگرفتیم  دوسشم دارم  با اینکه انقدر اذیت میکنه  ولی میگه بون تو‌نمیتون ...

عزيزم شايد حرفام دردناك و تلخ باشه ولى توروخدا باهاش ازدواج نكن اشتباه منو نكن ك ذليل و بدبخت ميشى تو جوونى😞😞😞

عرب  :/ بعد لر بودنو عیب میدونن چی بگم والا نکنه هنوزم فک میکنین نژاد برترین هااااا هاااااا ...

اين بنده خدا داره خودش ميناله از اين طرز فكر باباش. چرا دارين مي خورينش؟! هم لره عربه رو مي خواد، هم عربه لره رو. به اين قناريا گير نديد.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي
پس دیگه مرگ ی بار شیونم ی بار.منم تو موقعیت مشابه تو بودم ی ماه پیش.اولش از زور خجالت نمیتونستم حرف ...

داداشم شره نمیشه باهاش حرف زدمامانمم ک چون اون خاهرمودادب پسرداییم پسره خیانتکاردراومدمیترسه دفاع کنه وطرفموبگیره  چشمش ترسیده

عزيزم شايد حرفام دردناك و تلخ باشه ولى توروخدا باهاش ازدواج نكن اشتباه منو نكن ك ذليل و بدبخت ميشى ت ...

الانم همینه بخدا 

انقدر تو حیابون دعوا کردیم من پیاده شدم گریه کردم همه مغازه ها منو میشناسن 

من برده بود جنگل داشت خفم میکرد 

بعد چند روز دیگش معذرت خواهی میکنه 

اصلا نمیشه درکش کرد

2706