2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته شکسته😢

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 106 پست
😢😢یعنی ادم 29 ساله نبایدخودش واسه ازدواج تصمیم بگیره ک دست بقیه باشه خیلی بی انصافیه

😔چطور بودین باهم ک ۶ سال باهم موندین ؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
ایکاش قومیت رو نمیگفتی الان دعوا میشه ماخودمونم به یه قومیتی نمیریم 

عزیزم باباش زنگ زده حرف زده بابام گف لهجه لری داشته ماعرب هستیم اونم باباش بخاطرهمین مخالف بودتازگیاراضی شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایناروگفتم عزیزم حتی بابام گف باباش گفته فعلاشهردیگه بیکارع گفتم بابااشتباه شنیدی فعلاشهردیگه تونصب ...

بدون خجالت باید حرفاتو بزنی 

باید بگی دوسش داری 

وگرنه فک میکنن تو راضی نیستی

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
2728
بنظرم خونواده شما لیاقت اون پسر رو ندارن .. ازونجایی اون حرف رو میزنم ک لر بودنشو عیب میدونن ... هخ ...

😢😢بابای اونم میگف دختره عربه ومخالف بودولی خداروشکرراضی شده

2738
در حرفت مستتر بود ... گفتین اصالت و قیافه مهم نیس این یعنی حالا ک لرن هم باشن ولی خب شاید ادم خوبی ب ...

من گفتم اصالت مهم نیس 

نگفتم چون لره

هر اصلیتی اصلا هرچیزی میتونه باشه 

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
عزیزم باباش زنگ زده حرف زده بابام گف لهجه لری داشته ماعرب هستیم اونم باباش بخاطرهمین مخالف بودتازگیا ...

عرب  :/

بعد لر بودنو عیب میدونن

چی بگم والا

نکنه هنوزم فک میکنین نژاد برترین

هااااا هاااااا هاااااا

نه بابام اصن معلوم نی میخادچی بگه بهشون اوناهم هنوززنگ نزدن 

خوب بایدزنگ بزنن تاپدرت جواب بده

به پسره بگوک تکلیفتومعلوم کنه

شیلا دختری زیبا،مهربون،توانا،پرانرژی،شاد،سختکوش