2737
2734

سلام بچه ها من آدم مذهبی نیستم اما به خدا به اهل بیت اعتقاد دارم ازشون معجزه گرفتم ولی گاهی تو یه جمعایی قرار می گیرم می بینم مثلا تا حرف از محرم می شه اعتقادی ندارن یا می گن الکیه من اذیت می شم مجبور می شم سکوت کنم شما اگه جای من بودین چیکار می کردین اینجور موقع ها؟ 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

منم سکوت میکنم چون میدونم بحث کردن بی فایده اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
منم سکوت میکنم چون میدونم بحث کردن بی فایده اس

مثلا یه گناهی چیزی باشه من می زنم یه شبکه نوحه می خونه خاله ام می گه بزن بره بزن بره من حال و هوای محرم و صفر و اینجور مناسبتا را دوست دارم ولی اطرافیانم نه 

وکیل هستم سوال حقوقی داشتید در خدمتم 🌺خدایا خودت درستش کن خودت درستش کنی قشنگه... 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم چادریم

بعضی افراد ی حرفایی میزنن ک من ناراحت میشم

خودتون اعتقادتون ضعیفه چیکار ب بقیه دارین😔

حداقل خودتون خوشتون نمیاد کاری نکنین ک اعتقاد ی نفر ضعیف بشه☹☹

یه صلوات برای حل شدن مشکلاتم میفرستین؟🥺❤
من اصن برام مهم نیس چی میگن به چیزی اعتقاد دارم پاش هسم

اذیت نمی شید تو دلتون وقتی توهینی می کنن یا می بینید اونا قبول ندارن این چیزارو؟ 

مثلا یه گناهی چیزی باشه من می زنم یه شبکه نوحه می خونه خاله ام می گه بزن بره بزن بره من حال و هوای م ...

خب عادیه هرکسی یه سری اعتقادات وعلایق داره نباید واکنش نشون داد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
منم چادریم بعضی افراد ی حرفایی میزنن ک من ناراحت میشم خودتون اعتقادتون ضعیفه چیکار ب بقیه دارین😔 ...

من چادر گاهی سر میکنم ولی حجابم با مانتو کامله وقتایی که چادر دارم می بینم مثلا برمی گردن می گن بنداز دور این چاچبو تو این گرما. یا می گن مردا نباید نگا کنن یه رفتارایی که واقعا دلم می شکنه

اذیت نمی شید تو دلتون وقتی توهینی می کنن یا می بینید اونا قبول ندارن این چیزارو؟ 

توهین کنن چرا جواب میدم ولی خوب وقتی قبول نداره مهم نیس تو چرا خودتو اذیت کنی 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

متاسفانه بعضی  دین دارا باعث شدن مردم نسبت ب دین بی اعتقاد بشن متاسف میشم برا خودم ک نتونستم هیچکسو جذب کنم

شما باید اخلاق خوب اهل بیتو تو خودتون پرورش بدی جوری ک با جذب شدن ب شما جذب اهل بیت بشن

در این مواقع هم سکوت کنین

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

اره بدبختانه به یه نخاله همکار شدم باهاش ارتباطمم قطع کردم حرف نمیزنیم اصلن ولی به در فشانیش تو جمع ادامه میده. خیلی هم بی ادبه اصن عفت کلام نداره. خدا خودش هم کار خوب برام جور کنه هم منو از این ادما دور کنه

مثلا یه گناهی چیزی باشه من می زنم یه شبکه نوحه می خونه خاله ام می گه بزن بره بزن بره من حال و هوای م ...

باز خوبی میگی مذهبی نیستی د دوست داری اگه مذهبی بودی چکار می کردی 😂

تو حق نداری ب چیزهای منفی فکر کنی🌹تو از جنس خدایی🌹و خدا سرشار از انرژی مثبته🌹  
2706