2733
2739
عنوان

میخوام برم بمادرشوهرم بگم😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 93 پست
ینی کلا مادرشو بیخیال بشه؟؟

نه چرابیخیال اون مادرشه

همونطور ک من الان زحمت میکشم برابچه هام

خودم شوهرمو هول دادم سمتشون

خودش لطف منو فراموش نکرده

فقط میبینم برادرشوهرم دست توجیب نمیکنه وداره از خونه زندگیمون میزنه دیگ داره بهم فشار میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وبال گردن را خوب گفتی کلی با عصای دست فرق داره

من خیلی لطمه دیدم هیچ خوشی نکردم چون هرتفریحی باشه اول به ننه انترش میگه بیاد حالم ازش بهم میخوره افریطه 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2728

بگی هم خودتو فقط خراب می کنی، شوهرت دور از چشم تو بهشون می‌رسه ، برو خداتو شکر کن که برادر کوچیکه فقط به اونا نمیرسه ، و شوهرت به اونم رسیدگی نمی کنه ...

خدا حفظ کند تو را که هدیه ی خدایی 🍀

استارتر دقیقا عین شرایط منه ! شوهرم به برادر شوهرم میگه هزینه فلان چیز ۵۰هس بده میگه شرایطم خوب نیس ندارم شوهزم خودش دلش میسوزه و میده ، بعد فرداش میبینیم داداشش یچیز چن میلیونی میخره !!!😐

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2740
ینی کلا مادرشو بیخیال بشه؟؟

آره بی خیال شه, پسردارها چرا فکر میکنن همیشه باید وصل باشن به پسرشون , ببینید مادر عروس چجوریه شما هم اون جوری باشید مادر مادر است, وقتی مجردن کمی هم به دخترتان برسید همه انرژی تون را صرف پسرتان نکنید تا بعدا اینقدر متوقع  از پسر نباشید, روتون بشه کاری هم از دخترتان بخواهید

استارتر من شرایط شما رو دارم اما خانواده خودمه که متوقع هستن.تا اتفاقی بیوفته بین هشت تا بچه به من زنگ میزنن یا دوازده شب میگن بیاین برین برامون خرید کنین مهمون داریم صبح.دیشب ساع یازده مادرم به موبایلم زنگ زده و نفهمیدم گه جواب بدم بعد شوهرمو گرفتن گفتن باباش یبوست داره چرا جواب نمیده فلان چیز و فلان چیزو میخری بیاری؟وخترشونم زحمتمو کشیدن رو چشمام جا دارن ولی دیگه خسته شدم هر روز هر روز هر روز.هیچی پس انداز نداریم بس که ازمون توقع دارن

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
شما خونهو ماشین داری؟سرو لباست خوبه؟؟ خورد و خوراکت خوبه؟

فقط خونه ک کابینت نداریم وخیییلی چیزای دیگ

ماشین نداریم

خوراکم بده

از ضعف فشارم پایینه بچه شیرمیدم

چن باربهش گفتم ی جیگر بگیر برامامانش گرف بامن نصف کرد

سروضعم ۴ ساله میخوام برم دکتر پوست هروز امروز فردامیکتم دوتابچه شیربشیردارم

آره بی خیال شه, پسردارها چرا فکر میکنن همیشه باید وصل باشن به پسرشون , ببینید مادر عروس چجوریه شما ه ...

افرین عزیزم گل گفتی خوششون میاد بلای جون زندگی پسرشون بشن اه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
نه چرابیخیال اون مادرشه همونطور ک من الان زحمت میکشم برابچه هام خودم شوهرمو هول دادم سمتش ...

منم مخالف اینم ک از خرج خونه و همسرش بزنه خرج خانوادش کنه؛ولی پسر دیگه اش شاید انسانیتش و فهمش در همین حده؛ب هر حال وظیفه فرزنده ک کمک حال پدر و مادرش باشه؛اینکه بعضیا خودشونو زدن ب اون راه دیگه طرف حسابشون خداس

عموی بابام چهار تا پسر داره؛چند وقت پیش خانمش فوت کرد؛هزینه کل مراسمو یه پسرش داد؛بقیه پسرا حتی ب روی مبارکشون نیاوردن؛یه مراسم همه چی تموم گرفت؛النم همه میگن دم فلانی گرم؛بخدا انقدم خدا ب زندگیش برکت داده ؛ک مشخصه از دعای خیر والدینشه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2706