2733
2734

سلام من حدودا یک ساله تو عقدم 

شوهرم اینا چهار بچه دو تا دختر دو تا پسرن دو تا دخترا خونه خودشونن ما هم ک تو عقدیم پسر اخریم کوچیکه هنوز مدرسه ایه اینا یه خونه دو طبقه دارن که خودشون طبقه دوم زندگی میکنن طبقه پایینم نیم کاره است ینی داخلش هیچی نیست باید همه کارش و خودت بکنی ما کرمانی هستیم شوهرم اینا از مشهد اومدن اونجا من و گرفتن کرمان رسمه خونه ی داماد و پدرش درست میکنه اما اینجا نه ما بخاطر شوهرم اینا مجبور شدیم بیاییم مشهد شوهرم وضع مالی خوبی نداره ینی اونقدر نیست که بتونیم هم خونه درست کنیم هم عروسی ان چنانی بگیریم و انقدر بودجه نداره که بخواد اونجا رو درست کنه از یه طرفیم اولا ما ازین میترسیم اگه خونه رو درست کنیم دو تا دامادا چند سال دیگه سر ما خراب میشن و میگن ما سهممون و میخاییم اونوخته ک ما اواره میشیم مادر پدرشم میگن این خونه باید بین چهار تاتون تقصیم شع و ما پایین و به اسمت نمیکنیم دوما من تو اون خونه اصلا اسایش نخواهم داشت اخه پدر شوهرم اخلاقای گندی داره سوما اینکه نقشه ی خونه ی بالا خیلی مسخرست و یه خوابست و اینجوری اینا نقشه کشیدن ما پایین و درست کنیم اینا بیان پایین ما بریم بالا در صورتی که من از بالا متنفرم شوهرمم لج کرده که باید خونه درست بشه حالا شما بگین من چیکار کنم تا شوهرم راضی بشه اون خونه رو درست نکنه بریم یه جا اجاره یا رهن کنیم مشکل اینجس به حرف هیچکس گوش نمیده 

..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا نرو من زندگیمو داره پدر شوهرم نابود میکنه منتظرم خدا کمکم کنه برم. از خیلی چیزات بگذر که خیلی چیزارو بدست بیاری. مثلا به شوهرت بگو پول عروسی و تعمیر خونرو بده یجا رهن بشینید جشنم نگیرید . بخدا بهتره به خاطر یه جشن یه عمر خودتو داغون نکن هی باهاشون دهن به دهن بشی

2731
2738
2706