2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد اسم هدا چيه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هدی قشنگه

لطفابحث قدیمی بودن اسم رودیگه مطرح نکنید

بارهاگفتم اسم بایدقشنگ وبامعنی باشه قدیم وجدیدنداره

ساراعلی محمدزهراآبتین آناآرین یاشارآترین کوروش کاوه آریو ووووقدمت هزارساله دارن وقشنگن

اینجورازقدیم میگین چندوقت دیگه مردم مجبورن شلغم وپیازوآسکاریس بزارن که جدیدونوباشه که همین الان هم بعضی اسمهاکم ازایناندارن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
خیلی اسم قشنگیه میگن قدیمی شده فکر نکنم هیچ جای دنیا مثل اینجا اسمم از مد بندازن به زور برن دنبال اس ...

گل گفتی

من که گلوم تواین سایت پاره شدازبس گفتم بابااسم قدیم وجدیدنداره

الان مادربزرگ مادربزرگم اسمش نگاربوده همین الان هم نگارقشنگه یامادربزرگ خودم مرواریدبوده که قشنگه

گل گفتی من که گلوم تواین سایت پاره شدازبس گفتم بابااسم قدیم وجدیدنداره الان مادربزرگ مادربزرگم اسم ...

والا از نظر این ملت الان نگار و مرواریدم قدیمه دیگه اَخ شده

من یه رفیقی دارم پارسال زایمان کرد هی میگفت میخوام اسم دخترمو یه چیز خاص بزارم خیلی جدید باشه خیلی کم باشه آخرش گذاشت آوینا... یه روز که باهمم بودیم داشتیم از یه کوچه ای رد میشدیم دیدم اسم کوچه آویناس😂 گفتم بیا ۹ ماه فکر کردی آخرش اسم بچت روی کوچه س😂

از چاله تو چاه میفتن ملت انقدر میخوان باکلاس باشن اسمه دیگه بابااا وقتی قشنگه قشنگه قدیمیه یعنی چی

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
والا از نظر این ملت الان نگار و مرواریدم قدیمه دیگه اخ شده من یه رفیقی دارم پارسال زایمان کرد هی می ...

بازصدرحمت به آویناعزیزم

یه بارتوپارک یکی اسم دخترش روشیگلاصدامیزد

شیگلا=اسم کرم روده 

که باعث خونریزی روده میشه

تعجبم ازاینه که آیاثبت احوال این اسم روقبول کرده یانه؟!

یاشناسنامه اسم دیگه ایه

من خودم اسم دخترم روپریاگذاشتم که اسم دخترم روکه20سال پیش فوت شده بوددوباره گذاشتم همه گفتن اسم20سال پیشه

گفتم مهم نیست مهم خودم هستم که ازاین اسم ومعنی وتلفظش خوشم میاد

2706