2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک هفتش بود ممنون ولی خواهرم تواین خیلی کشید همش بچشو ماساژ میداد ک بدنش خشک نشه

براش صلوات فرستادم .گلم میشه بگی چرا جنین اینطوری شده بود؟یعنی تو دوران بارداری بش نگفته بودن؟؟یعنی مادرش عقونت داشته؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
2731

خییلی سخته خدابهش صبر بده 

تاپیکای قبلتونو خوندم

حالش اونقدر بد نبوده که بخواد فوت کنه😢

منم نی نیم دو هفتش بود رفت پیش خدا

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
از بدو تولد این مشکل و داشته؟احتمالا خواهرت عفونت داشته که سرایت کرده. خدا کمکش کنه ارامش بگیره

سرارین زایمان کرد روز اول هیچیش نبود شیرش داد

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
براش صلوات فرستادم .گلم میشه بگی چرا جنین اینطوری شده بود؟یعنی تو دوران بارداری بش نگفته بودن؟؟یعنی ...

ن همچی خوب بود بعد زایمانشم همچی اوکی بود

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
2738
خخدا ک انشاله ب خواهرت ارامش بده.منم چن ماه پیش دختر خواهرم از دست دادم خیلی داغون شدیم اصلا باورمون ...

نوزاد بود؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)