2737
2739
عنوان

بچه ها امروز از خوشحالی کلی گریه کردم بیان بگم چ جوری خدا حاجتمو داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2292 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوره حشر خوندم هر روز ب نیت امام رضا واسه شفای مامانم 

بچه ها خیلی خوشحالم 

اصلا باور نمیشه 

کلی گریه کردم 

ینی خدا جوابمو داد 

خدایا شکرت 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2731
2740
سوره حشر خوندم هر روز ب نیت امام رضا واسه شفای مامانم  بچه ها خیلی خوشحالم  اصلا باور نم ...

وااااای 😳😳😳😳 منم دارم میخووووونم دقیقا منم عین شما 

متوسل شدم به امام رضا 

وای چقدر خوب شد تاپیکتو دیدم این یه نشونه شد واسم😍😍

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️

منم برای پدرم تو بیمارستان بود سوره حشر رو خوندم جواب گرفتم 

رویا رو دوس دارم من تو رویاهام فرزندی دارم که بغلش میکنم بوسش میکنم بوش میکنم وقتی گریه میکنه نازش میکنم دلم برای خنده هاش غنج میره وقتی میام خونه تنها نیستم باهاش حرف میزنم وقتی باباش میاد با دیدن شیطونی هاش ذوق میکنه باهم میریم مهمونی .عید دیدنی .من دیگه منزوی نیستم افسرده نیستم هیچکسی دلش برام نمیسوزه هیچکسی فک نمیکنه بچه اش رو چشم زدم . از جمع ها و ادم ها بدم نمیاد .کاش رویاهام واقعی بود اما وقتی رویا پردازیم تموم میشه منم و اتاقی که برات اماده کردم اما تو نیومدی من لیاقت مادرشدن رو نداشتم...

مگه میشه کسی باشه تو این دنیا که حاجت نداشته باشه خدا تو قران گفته ما انسان رو در رنج و سختی آفریدیم.به نیت امام رضا یعنی موقع خوندنش نیت کردی و سوره رو هدیه دادی به امام رضا؟

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
سوره حشر خوندم هر روز ب نیت امام رضا واسه شفای مامانم  بچه ها خیلی خوشحالم  اصلا باور نم ...

خداراهزاران مرتبه شکر انشاالله همیشه سالم وسلامت باشید و همیشه شاد عزیزم از خوشحالی شما منم خوشحالم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
2706