2733
2739
عنوان

طرز تهیه پای چوپان خیلی سوال کردید😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 21 پست
چشمی میریزم.پنجاه گرم کره.نصف لیوان شیر دو سه قاشق خامه...تو این حدودا

ممنون عزیزم

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
باید توی تاپیک میگفتی شپردز پای تا همه غرب دوستان عزیز بیان ازت تعریف کنن😂

آخه چوپونای ما پاشون کثیفه مال اونا تمیزتره😅😅😅

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکشتت😂😂😂 حالا پای چوپانای انگلیسی رو کجا دیدی؟ تو فیلمها قبول نیست چون پای چوپانای ما هم توفیلم تمیزه🤣

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

😂😂😂منظور از پای پا نیست که مثل پای سیب پای توت فرنگی 

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2731

شپرردز لگ🦵🦵🦵

میدونم میدونم این پا اون پا نیست این pie هست نریزید سرم 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
خدانکشتت😂😂😂 حالا پای چوپانای انگلیسی رو کجا دیدی؟ تو فیلمها قبول نیست چون پای چوپانای ما هم توفیل ...

چوپونای ما تو فیلمم کثیفه رو پهن راه میرن اونا رو چمن😅😅😅 از نزدیک که چوپونای مارو ببینی فرار میکنی😅 خدا بهشون عمر بده

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶