2733
2739

دوستان من میخوام موهام رو این رنگی کنم ،مدل موهامم همینه🌸

اما مشکل من اینکه من چند ماه قبل از رنگ موهام خسته شده بودم روش رنگی مشکی زدم اونم خودم تو خونه رنگ زدم...اما الان رنگ قبلیم بعضی جاهاش برگشته

🌸بنظرتون حتما باید دکلره کنم تا این رنگ رو بزارم؟

🌸راهی هست تو خونه بدون دکلره رنگ مشکی رو پاک کنم؟

🌸اصلا این رنگ با این اوضاع موهام  خوب در میاد؟

چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید🙏🏻🙏🏻😫

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موهات داغون میشه اگه نازک باشه

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2731
2738
رنگ‌مشکی فکر کنم با دکلره هم‌نمی ره، یعنی موهات داغون میشه 

وای یعنی هیچ جوره راه حل نداره😖 اخه رنگ قبلیم هم یه جاهایش برگشته خیلی زشته 

مرد  مــندستانت که.... مال مــن باشد....هیچ دستی مــرا ... دست کم نمی گیـــرد....🌹
موهات داغون میشه اگه نازک باشه

نه نازکه نه زیاد پر پشت 

متوسطه پر پشتیش...

وای یعنی هیچ جوره راه حل نداره😖 اخه رنگ قبلیم هم یه جاهایش برگشته خیلی زشته 

آرایش گر من همیشه میگه حتی اگه هوس کردی موهات تیره بشه یهو مشکی نزار که هیچ راه برگشتی نداره و خانما زود پشیمون میشن ،n2,n3,بزار 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
آرایش گر من همیشه میگه حتی اگه هوس کردی موهات تیره بشه یهو مشکی نزار که هیچ راه برگشتی نداره و خانما ...

اخه من نمی‌دونم چجوری گذاشتم که نصف رنگ قبلی برگشته یه جاهایش طلایی هست😶

خیلی زشته شده موهام😢 

اخه من نمی‌دونم چجوری گذاشتم که نصف رنگ قبلی برگشته یه جاهایش طلایی هست😶  خیلی زشته شده موهام ...

الان یه رنگ بزار که خیلی تیره نباشه موهات هم یه دست بشه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

عزیزم من آرایشگرم. .موهای شما حتی بادکلره هم رنگ مشکیش نمیره باید اول ریموور کنی که خودش مواد قوی هست وبعدا دکلره. .موهاتون نابود میشه چون این رنگساژ باید به پایه ده دکلره برسه حتی موی سالم آسیب میبینه چه برسه که مشکی هم زدین

بودی شهر رو چراغونی میکردم
2706