2737
2734
سحر یک علم هست.علوم غریبه واقعیت دارند.ارتباط با اجنه هم امکان پذیره.هر کسی میتونه وارد این مباحث بش ...

ببخشید همون ایت الله ناصری که تو اصفهانه رو میگید ایشون در قید حیاتن؟

من چند وقت پیش رفتم اصفهان که ایشونو ببینم ولی بچم مریض شد زود برگشتیم ازشکن چند تا سوال داشتم ازاون روز با خودم کلنجار میرم که شاید من آدمه بدی بودم که این اتفاق واسم افتاده و ایشون نخواسته منو ببینه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید همون ایت الله ناصری که تو اصفهانه رو میگید ایشون در قید حیاتن؟ من چند وقت پیش رفتم اصفهان که ...

بله.انشاالله خدا بهشون عمر طولانی و روز افزون بده،برکت اصفهان هستند.

چند وقتیه ناخوش احوالند و زیاد کسی رو نمیبینند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ببین عزیزم من امشب از اینجا دارم میرم چون حالم رو بد کردید ولی واسه همه چهار نفر این تاپیک و پنج نف ...

من نه شمارو قضاوت 

میکنم و نظری هم ندارم .از خدا میخام آرامش به دل هامون وارد کنه به حق مولام امیرالمومنین علی  علیه السلام

صلی الله وعلیک  'یا ابالحسن یا علی ابن ابی طالب علیه السلام
2728
بله.انشاالله خدا بهشون عمر طولانی و روز افزون بده،برکت اصفهان هستند. چمد وقتیه ناخوش احوالند و زیاد ...

یعنیممکنه حالشون خوب بشه دوباره اجازه ملاقات بدن؟

آرزومه که تو این دنیایی که دوروبرم پر از آدمای بلانسبت جمع مزخرفه یه آدم خوب واقعی مثله ایشون ببینم 

گریه ام گرفت😢

یعنیممکنه حالشون خوب بشه دوباره اجازه ملاقات بدن؟ آرزومه که تو این دنیایی که دوروبرم پر از آدمای بل ...

دعاشون کنید.شوهرم بیت اقا کار میکنند،اما من فقط یکبار حاج آقا رو دیدم از نزدیک.چون احوالشون رو میدونیم مزاحمشون نمیشیم.

با پسرشون در ارتباطیم.

شما کجایید؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
واقعا اونجاین خوشبحالشون من مشهدم 

بله اما شما که امام رضا رو دادید😍

2740
آره ولی یه سوال داشتم باید یکی بهم توضیح میداد امام رضا که قربونش برم عنایت زیاد دارن هر هفته یا دوه ...

خوشبحالتون.هر وقت رفتید التماس دعا،سلام منو به حضرت برسونید.

ببخشید میشه نامه بدیم به بیتشون فقط به دست خودشون برسه و خودشون جواب بدن؟

نامه هایی که برای حاج آقا مینویسند رو پسرشون،شوهر من و یکی دیگه میخونند و جواب میدند.

پسرسون هم مثل خود حاج آقا هستند.انسان بزرگی اند.

خب میشه آدرس بدید کجا بفرستیم

تو خصوصی بهتون میگم.

2706